ALT AÇMA MİNDERİ

Alt Açma Minderi kategorisinde 1 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Bebek Alt Açma

Bebeğin dünyaya gelmesi ile birlikte anne babalar bebeğin ihtiyaçlarını karşılama adına pek çok ürün alma adına kolları sıvarlar. Bebeğin rahat edebilmesi, konforlu bir alana sahip olabilmesi için farklı markaların sunduğu pek çok ürünü kullanırlar. Bebeğin beslenme sıklığı arttığında altını kirletme sıklığı da buna paralel olarak artacaktır. Süt, mama gibi sıvı gıdalarla beslenen bebeğin boşaltım sistemi oldukça hızlı çalışacaktır.

Dışarıda, arabada, seyahatte ve daha pek çok yerde ve durumda bebeğin altını değiştirmek problem olabiliyor. Bunun en büyük nedeni ise bebeğin altını değiştirecek bir yer bulamamaktır. Alt değiştirme çoğu zaman anne babalar için sıkıntılı bir duruma dönüşebilir. Bebek bazen kendi üzerini ya da çevresini kirletebilir. Bu gibi durumların üstesinden gelmek için ise çözüm oldukça basit. Bebek alt açma minderleri hem kullanımı rahat hem de her yere rahat bir şekilde götürülebilir nitelikte ürünler.

Ebeveynler bebek her yemeğini yediğinde altını kontrol etmek durumundalar. Kirli ise de mutlaka değiştirmek. Bazen bebek altını değiştirirken beklenmedik küçük aksiliklerle karşılaşmak mümkün olabiliyor. Hem çevreyi temiz tutmak hem de bebeğin üzerinin kirlenmesinin önüne geçmek adına alt açma işlemi esnasında minder ya da bez gibi ürünler kullanmak oldukça faydalı olabiliyor. Hem kendi evinizde hem de başka bir yerde temiz kalma adına mutlaka bir alt açma bezi bulundurmak gerekiyor. Böylelikle istenmeyen durumlar da yaşanmamış olacaktır.

Her şeyden önce bebeğin hijyen ve sağlığının korunması son derece önemlidir. Bebeğin temas ettiği her şeyin hijyenik ve sağlıklı olması gerekir. Özellikle bebeğin bezini dışarda değiştirmek gerektiğinde onu temiz bir yere yatırmak en önemli konu haline gelir. Bebek alt açma ürünleri ise böyle durumlarda adeta kurtarıcıdır. Kolay taşınabilir yapıları ve tasarımları ile arzu edilen her yerde kullanılabilir.

Bebek alt açma ürünleri arasında kullan-at bezler ya da takımlı yastıklı minderli çeşitler bulunuyor. Alt değiştirme esnasında kullanılabilecek pek çok ürün pek çok güvenilir marka altında sunuluyor. Kullanım olarak ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılayacak ürünlerden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Bebeğin alt açma minderini temizlemek de oldukça kolaydır. Sadece ılık suda yıkayarak temizlemek mümkündür. Ancak seyahatte iseniz ya da minderi yıkayabilecek uygun bir ortam yok ise tek kullanımlık minderleri tercih edebilirsiniz.

Bebek alt açma takımları ise bezleri değiştirirken size ve bebeğinize yardımcı olacak iyi bir alternatiftir. Alt açma seti olarak da bilinen bu takımlar alt örtüsü, yastığı ve pofuduk yatağı ile alt değiştirirken bebeğin rahat etmesini sağlar. Farklı renk ve tasarımlarla sunulan bu setler pamuk kumaştan üretilmekte olup zararlı alerjen madde içermezler.

Pek çok marka altında sunulan alt açma minderi çeşitlerini Kozmela üzerinden inceleyebilir ve dilediğiniz modeli Türkiye’nin neresinde olursanız olun anında sipariş verebilirsiniz.

 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun