Kozmela.com

Antioksidan Nedir?

Antioksidanlar, hücrelere zarar veren serbest radikaller ile savaşmaktadır. Kirlilik, güneş ışınları, yaşam faktörleri ve çeşitli faktörler cildin erken yaşlanmasına sebep olan serbest radikaller üretir. İçeriğinde antioksidan bulunan cilt bakım ürünleri ile serbest radikallerden cildinizi koruyabilirsiniz.

Antioksidan Bakımı

Anti-aging kremlerin içinde de sık sık yer alan antioksidan, cildinizi daha genç tutmaya destekçi bir üründür. İçeriği antioksidanlar ile geliştirilen serum ve kremler seçerek cildinizin daha genç görünmesini sağlayabilirsiniz.

Antioksidanları yiyeceklerden de alabilmemiz mümkündür. Kozmetik ürünlerinin içindeki antioksidan bakımı cildinize ek destekçi olacaktır. Günlük kremlerinizin veya kozmetik ürünlerinizin içinde antioksidan bulunan seçeneklerini seçerek antioksidan bakımı gerçekleştirebilirsiniz.

Cilt bakım ürünleri arasında yer alan antioksidan serum ve farklı ürün çeşitleri ile cilt bakımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Skinceuticals markasının antioksidan bakımı üzerine özel hazırlanmış ürünleri bulunmaktadır. Bu ürün çeşitlerini veya diğer antioksidan içeren kozmetik ürünlerini inceleyerek cildinizin ihtiyacı olan doğru ürünü bulabilirsiniz. Cildinizin ihtiyacı olan antioksidan desteğini sağlamak için tüm ürün çeşitlerini Kozmela’da inceleyerek avantajlı fiyatlardan ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun