ARNİCA

Arnica Saç Düzleştiricileri

1962 yılında tüketiciler ile Senur ismi ile buluşan marka, 2001 yılında Arnica adını almıştır. Kısa zamanda tüketiciler beğeni ve sevgisini kazanan Arnica 2009 yılında Tüketici Kalite Ödülüne laik görülmüştür. 33 ülkede ve 5 kıtada ürünlerini tüketiciler ile buluşturmuş ve buluşturmaya devam etmektedir.
Ev aletlerinden, kişisel bakım aletlerine kadar birçok ürün çeşidi bulunan Arnica elektronik ürünleri arasından ihtiyacınız olan ürünü seçerek alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Arnica Saç Düzleştirici Çeşitleri
Arnica saç düzleştiricileri ile saçlarınızı kısa sürede şekillendirerek tarzınızı öne çıkarabilirsiniz. Arnica Donna düzleştirici, kadınlar arasında en sık tercih edilen modellerden bir tanesidir. İyonizer teknolojisi ile geliştirilen ürün, saçlarınızı şekillendirirken zarar görmesini de engellemeye yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır.
Saç düzleştiricilerin yanı sıra saç kurutma makinaları da en çok tercih edilen ve kullanılan ürünler arasındadır. Arnica Alize Mini saç kurutma makinesi ile hem saçlarınızı kolayca kurutabilir hem de tatillerinizde, seyahatlerinizde ürünü yanınıza alarak istediğiniz zaman saçlarınızı şekillendirebilirsiniz.
Arnica elektronik ürünlerine Kozmela.com üzerinden tek tıkla ulaşarak siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Arnica
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun