Kozmela.com

AYAK BAKIM AKSESUARI

Ayak Bakım Aksesuarı

Bakımlı ayaklar isteyenler el kaldırsın!

Kış aylarında tüm gün ayakkabı içerisinde havasız kalan ayaklarınıza bakım yaparak hem rahatlamasına hem de bakımlı ayaklara sahip olabilirsiniz, yaz aylarında ise ayak bakımı kadınlar için çok önemlidir.

Bakımlı ayaklar için ihtiyacınız olan tüm ayak bakım aksesuarları Kozmela’da!

Ayak bakım aksesuarları ve ayak bakım ürün önerilerini senin için hazırladık!

Ayak bakımınızı yaparken kullanabileceğiniz aksesuarlar ve kozmetik ürünleri bulunur. Ayak bakım aksesuarları hem bakım yapmanıza yardımcı olur hem de ayakkabı, spor ayakkabı içerisinde ayaklarınızın daha rahat etmesine yardımcı olur.

Evde Ayak Bakımı

Evde ayak bakımı yapanlardansan, kısa sürede ayaklarına en iyi gelecek ürün, ayak maskesidir. Ayak maskesi, düzenli pedikür yaparak ayak bakımını tamamlayabilir, güzel ayaklara sahip olabilirsin!

Scholl Ayak Bakım Seti

Scholl ayak bakım seti ile ayak bakımını evde kolayca tek başına yapabilirsin. Ayaklarının bakımı ve temizliği kadar, kullandığın ayak bakım aksesuarlarının temizliği de oldukça önemlidir.

Pedikür yaptıktan sonra aksesuarlarını düzenli olarak temizlemen ve dezenfekte etmen gerekmektedir. Aynı zamanda ayakkabı içerisinde kullandığın tabanlıkları da kullandıktan sonra dezenfekte edebilir, temizleyebilirsin.

School Tabanlıkları

Jel formüle sahip School ayak tabanlıkları ile gün içinde ayaklarının rahat etmesini sağlayabilirsin. Ayakkabının içerisine yerleştirebileceğin Scholl tabanlık modellerinin yanında açık ayakkabı modelleri ile de kullanabileceğin model seçenekleri bulunmaktadır. Erkek ve kadın ayak yapısına göre de ayrılan tabaklıklar arasından sana uygun olanı seçebilirsin.

Ayak Bakım Aksesuarları

Kozmela’da sana özel seçilerek hazırlanan ürünler arasından ihtiyacın olan ayak bakım aksesuarlarını tek tıkla inceleyerek indirimlerden yararlanarak kolayca sipariş oluşturabilirsin!

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun