Bacak Fondöteni

Bacak fondöteni, bacaklarınızda eşit ve pürüzsüz bir cilt dokusu sağlar. Aynı zamanda cildinizde hafif bir bronz ten görüntüsü de sağlayacaktır.

Bacaklarınızın görüntüsünden rahatsızsanız, çorap giymek istemiyorsanız bacak fondötenlerini tercih ederek pürüzsüz bir görünüm yakalayabilirsiniz. Günden güne kullanımı artan bacak fondöteni, kadınların özellikle özel günlerde çorap yerine tercih ettikleri bir üründür.

Bulaşmayan yapıya sahip bacak fondötenleri, kuruduktan sonra kıyafetlerinize bulaşmaz bu sayede rahatlıkla kullanabilirsiniz.

En çok tercih edilen markaların başında Bebak, Secret of Lady ve Flormar bacak fondötenleri gelmektedir. Cilt renginize uygun ürünü seçerek kolayca kullanabilirsiniz.

Bacak Fondöteni Nasıl Kullanılır?

Bacak fondötenlerini kullanmadan önce ilk yapmanız gereken şişeyi çalkalamaktır. Daha sonra bacaklarınıza 20cm uzaklıktan sıkarak uygulayabilirsiniz. Bacak fondötenleri oldukça kolay kullanım imkanı sunar. Ancak bacak fondöteni sprey formu sebebi ile uygulama yaparken etrafa yayılacaktır. Bu sebeple küvet içinde veya daha sonra kolay temizleyebileceğiniz bir alanda uygulama yapmanız önerilir.

Bacak fondöteni çeşitlerini Kozmela’da inceleyerek, uygun fiyat avantajları ile siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun