Kozmela.com

BEBEK AKSESUARI

Bebek Aksesuarı kategorisinde 61 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Bebek Aksesuar Çeşitleri

“Bebek Aksesuarları” kategorisinden bebeğinizle ilgili tüm aksesuar çeşitlerine ulaşabilirsiniz. Bebek saç tarağı, tırnak kesme makası, bebek banyo süngeri gibi tüm ürünleri tek bir kategoride inceleyebilirsiniz.
Bebek Bakım Aksesuarları
Bebeğinizin tırnak ve saç bakımı için ihtiyacınız olabilecek aksesuar çeşitlerinin başında, bebek banyo süngerleri, tırnak makası ve taraklar gelmektedir.
Bebeklerin tırnak bakımı oldukça önemlidir. Düzenli olarak tırnaklarını kesmeniz gerekir. Gün içinde ellerini çok fazla ağızlarına sokan bebekler, tırnakları uzadığında da kendilerine zarar verebilirler.
Çıt çıt makas olarak da adlandırılan bebek tırnak makasları, bebeklerin tırnak yapısına göre hazırlanmaktadır ve oldukça kolay kullanıma sahiptirler.
Bebeğinizin vücut temizliğini daha kolay yapmanıza yardımcı banyo süngerleri, yumuşacık yapıları ile bebeklerin hassas cildi düşünülerek hazırlanmaktadır. Erkek ve kız bebekler için çizgi film karakterleri ile hazırlanmış çeşitleri de bulunan banyo süngerleri çocuğunuzun banyo yaparken eğlenmesini de sağlar. Banyo rutininden sonra tarak veya saç fırçası yardımı ile bebeğinizin saçlarını tarayarak, kurutabilirsiniz.
Bebek aksesuarları ekonomik fiyatlara sahiptir. Kozmela’da tüm aksesuar çeşitlerini inceleyerek avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Her bütçeye uygun hazırlanan ve pek çok çeşidi bulunan ürünler arasından bebeğinizin ihtiyacına uygun ürünü kolayca seçebilirsiniz.
 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun