Kozmela.com

BEBEK HEDİYE SETLERİ

Bebek Hediye Setleri kategorisinde 3 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Bebek Hediye Setleri

Günümüzde hediye çeşitlerinde neredeyse sınır yok. Özel günlerde konsepte uygun alınabilecek pek çok hediyelik ürün bulunuyor. Yeni doğan bebekler için de pek çok hediyelik söz konusu. Bebek bakım ürünlerinden, emziğe, biberondan nazar boncuklu ürünlere kadar çok geniş bir ürün yelpazesi bulunuyor. Eğer bebek ve anne henüz hastanedeyse hastane ziyaretine uygun temalarda süslenen hediye setleri bulunuyor. Bebek sepetleri, hastane çıkış setleri, çikolata kutuları en sık tercih edilen hediye setleri içerisinde yer alıyor.

Bebek hediye setleri çok farklı tasarımların ürünü olabiliyor. Örneğin canlı renklerle, kurdelelerle, şık desenlerle bezenmiş setler oldukça ilgi çekiyor. Bu setler erkek ve kız bebekler için farklı tasarlanıyor. Erkek ya da kıza göre farklı figür, renk, desen ve motiflerle süsleniyor. Yeni doğan bebeklere alınacak hediye setleri içerisinde genellikle ilk aylarında en çok ihtiyacı olabilecek ürünler oluyor. Yeni doğan bebek giysilerinin olduğu bir set içerisinde tulum, zıbın, şapka, patik, çıtçıtlı body, önlük gibi tüm ihtiyacı karşılayacak ürünler bir set içerisinde yer alabiliyor.

Bebek Hediyelikleri

Eğer bebek bakım malzemelerinden oluşan bir set tercih edilecekse içerisinde havlu, battaniye, bez, mama önlüğü, çıngırak gibi ürünlerden oluşan setler oldukça ideal oluyor. Bebeğin uzun süreli ihtiyaçlarını karşılayabilecek pek çok ürün bu setler içerisinde yer alıyor. Yorgan, yastık, uyku yatağı, battaniye, çarşaf, nevresim takımı gibi uzun vadeli ihtiyaca yönelik ürünlerin bulunduğu setler de oldukça ilgi görüyor. Bu setler hem bebeğin hem de ebeveynlerin ihtiyacını karşılayan setlerdir.

Uyurken bebeğe eşlik edecek uyku arkadaşı oyuncaklar, oyalayıcı çıngıraklar, diş kaşıyıcılar, organik malzemeden üretilmiş ayakkabı, patik ve kıyafet gibi çok fazla hediye seti içeriğinden bahsetmek mümkündür. Ayrıca beşik, puset, bebek yatağı, mama sandalyesi, bebek oto koltuğu gibi ihtiyaca yönelik ürünler de hediye olarak tercih edilebilir.

Bebek Hediye Kutusu

Bebek ihtiyacını uzun süre karşılayacak hediyeler seçmek ebeveynin de bu süreçte rahat etmesini ve ekonomik anlamda nefes almasına yardımcı olacaktır. Bu sebeple hediye seti seçerken bu gibi durumlar göz önünde bulundurulabilir. Yine bebeğin günlük bakımında ihtiyaç duyulan losyonlar, pişik kremleri, bebek yağlarından oluşan hediye setleri hayli kullanışlı oluyor. Dilerseniz bebek bakım temizlik setlerinden de tercih edebilirsiniz. Burun temizleme aparatı, emzirme destek minderi, bebek bakım çantası, alt açma seti gibi kullanışlı ürünler de bebek için son derece ideal ürünlerdir.

Saydığımız tüm bu ürünleri kapsayan bebek hediye kutusu çeşitleri bulunuyor. Bunlar farklı markalar altında sunuluyor. Ünlü markaların her bütçeye uygun bebek hediye setleri bulunuyor. Bunlardan bebeğin ihtiyacını en iyi şekilde karşılayacağını düşündüğünüz hediye setini seçebilir ve bu özel günü hafızalara kazıyabilirsiniz. Yeni doğan bebek setlerine Kozmela üzerinden ulaşabilir, dilediğiniz hediye setini anında sipariş verebilirsiniz.

 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun