Kozmela.com

BEBEK İZLEME CİHAZI

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Bebek İzleme Cihazı

Eskiden bebeği kontrol etmek için ebeveynler sürekli olarak yanında olma ihtiyacı hissediyordu. Öyle ki gecenin bir yarısı tekrar tekrar kontrol etmek ve durumunu görmek için uygularını bölüyordu. Ancak günümüzde teknolojinin sağladığı imkânlarla bebeği kontrol etmek çok daha kolay bir hale dönüştü. Kameralı sistemlerin gelişmesi ebeveynler için de büyük bir kolaylık sağladı.  Bu sayede anne-baba ile bebek arasında zaman mekân problemi de ortadan kalkmış oldu.

Bebek uyurken ya da odasında vakit geçirirken ebeveynler kendi işlerini yapabilir ve aklı bebeğinde kalmadan vakit geçirebilirler. Çünkü bu kameralı ya da sesli sistemler ile bebeği kontrol altında tutmak oldukça kolay bir hale geldi. Bebeğin odasında bırakılacak görüntülü ya da sesli bir alıcı ile odadaki durumu görmek, duymak mümkün olabiliyor. Mekân sınırlaması olmadan bebeğe göz kulak olmak artık çok kolay.

Bebek izleme cihazlarının da birbirinden farklı modelleri bulunuyor. Bunlardan uzaktan kamera hareket kontrolü sağlayan, titreşim özellikli olanları oldukça ilgi görüyor. Kamera hareket ettirme özelliği sayesinde bebek odasında istenen açıyı görmek mümkün oluyor. Renkli LCD ekran kristal berraklığında görüntü sağlamaya yardımcı olur. Görüntü netliği bebeği izlerken detayları rahat bir şekilde fark edebilmek adına önemlidir. Ekran boyutu 3,5 inch olan modelleri bulunuyor. Bu ideal ekran boyutu işlerinizi yaparken sistemi rahat bir şekilde yanınızda taşımaya imkân sağlıyor.

Bebek izleme cihazları pek çok farklı yönü ile öne çıkıyor. Bunlardan bir tanesi de sakinleştirici ninni özelliği. Cihaz içerisinde sizlere sunulan sakinleştirici ninniler bebeğin çok daha rahat uyumasına yardımcı olacaktır. Beslenme alarmı özelliği ise anneleri uyarma adına eklenmiş oldukça işlevsel bir özelliktir.

Karşılıklı konuşma özelliği sayesinde bebeğinizin sesini duyabilir, butona basarak sesinizi bebeğinize iletebilirsiniz. Bu sayede bebeğiniz sizin sesiniz ile anında sakinleşebilir. Bu cihazlarda bulunan ortam termometresi ise oda sıcaklığını kontrol etme adına oldukça kullanışlıdır. Bebeğin odasının sıcaklığını da yine bu sistem sayesinde rahat bir şekilde ayarlayabilirsiniz.

Kameralı bebek cihazlarında gece görüşü özelliği ışık kapalı olduğu zamanlarda odayı rahat bir şekilde görmeye yardımcı olur. Siyah-beyaz gece görüşü sayesinde bebeği rahat bir şekilde izlemeye olanak tanır. Özellikle ilerleyen evrelerde, bebek daha çok hareket kabiliyeti edindikçe onu takip etmek bir nebze daha zor olabilir. Bu sebeple 4 adede kadar kamera sayısı artırılabilir ve bebeğin her hareketi rahatlıkla izlenebilir. Kamera sayısı arttıkça bebeğin odasını farklı açılardan izlemek olanaklı hale gelecektir.

Pek çok farklı markanın bebek izleme cihazı bulunuyor. Bu cihazların her biri farklı fiyat ve kapasite ile sunuluyor. Bebek izleme cihaz marka ve modellerini Kozmela üzerinden inceleyebilir ve dilediğiniz cihazı beklemeden anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun