Kozmela.com

BİGJOY

BigJoy markasında 16 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

BigJoy

1996 senesinde kurulan Farmatek insanların yaşam standartlarını daha iyi bir hale getirmek amacıyla faaliyetlerine başlamıştır. Hem insanlara sunduğu ürünler hem de bu ürünlerle beraber getirdiği yenilikler sağlıklı beslenme alanında fark yaratmıştır. Firmanın hedefi sporcu destek ürünleri, fonksiyonel gıdalar, beslenme takviyeler, kalorisi kısıtlanmış gıda ve vitaminler ile insanların yaşam kalitesini daha iyi bir seviyeye getirmeye yardımcı olmaktır. Firma, bu hedefe ulaşabilmek için pek çok gıda mühendisi, eczacı ve doktordan oluşan profesyonel bir gruba sahiptir. Firmanın hedefinde ayrıca sadece pazarın ihtiyaçlarını karşılamak değil, getirdiği yeniliklerle dünya genelinde sektörde fark yaratmaktır.

İlkesel anlamda ürün geliştirme ve üretim aşamalarında daha hızlı ve daha iyi olmaya yönelik çalışmalar yapmayı benimsemiş olan firma bu anlamda yoluna hızla devam etmektedir. Ürünlerin üretim aşamasında kullanılan hammaddelerin seçimi, satın alınması ve akabinde depolarda muhafaza edilmesi firmanın titizlikle üzerinde durduğu konular olmaktadır. Farmatek ürün yelpazesine sürekli yeni ürünler katmakta ve her daim müşteri beklentilerini karşılamayı hedeflemektedir. Çünkü yola çıkarken daima müşteri memnuniyetini odak noktası almıştır. Farmak markasının şu anda ülke genelinde popüler zincir marketlerde ürünleri satılmaktadır.

Firmanın takviye edici gıda markalarından BigJoy birbirinden farklı içerikleri ile insanların belirli ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyor. Çeşitleri arasında omega 3, kara mürver esktresi, multivitamin, sporcu gıdaları, çinko, c vitamini ve biyotin içeren ürünler bulunuyor. Takviye gıda olarak sunulan bu ürünler vücutta yeteri kadar depolanamayan birtakım vitamin ve minerallerin desteklenmesine yardımcı oluyor. Bigjoy ürünlerinin tamını Kozmela’da inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü tek bir tıklama ile anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun