Kozmela.com

Biobaby Bebek Ürünleri

Biobaby markasına da sahip olan Biota firması 20 yılı aşkın senedir bitkisel içerikli ürünlerle güzellik sorunlarının üstesinden gelmeye yardımcı olmaya çalışmaktadır. Firmanın laboratuvarları kurulduğu günden bu yana bitki uzmanlığı ile hedefinde hızlı bir şekilde ilerlemektedir. Gücünü doğadan alan, etkinliği kanıtlanmış, inovatif ürünler geliştirme amacıyla çalışmalarına yön veren firma kendi pazarında lider olmakla beraber dünya genelinde de kabul gören işletmeler arasında yerini almaktadır.

Biota laboratuvarları tarafından geliştirilen ürünler ülkemizdeki seçkin üniversiteleri ile ortaklaşa gerçekleştirilen klinik testler ve dünyanın önde gelen bağımsız laboratuvarları tarafından gerçekleştirilen klinik testler ile güvenilirliğini kanıtlamaktadır. Geçmişten günümüze titiz çalışmalarını dünyanın hemen her yerine götürmekte olan firma başta Almanya, Amerika, Polonya, Azerbaycan ve Brezilya olmak üzere pek çok ülkedeki kullanıcılara sunmaktadır.  

Biota Laboratuvarlarında üretilmekte olan Biobaby, Bioxcin, Bioder, Proxentin, Nutraxin marka ürünler ile ülkemiz genelinde 26 binden fazla eczanede satılmaktadır. Biota laboratuvarlarında geliştirilmekte olan Restorex ve Bioblas marka ürünler ise zincir mağazalardan parfümeri dükkânlarına, hipermarketlere kadar pek çok satış noktasında kullanıcılara sunulmaktadır. Laboratuvar çalışanları ürünlerin kalitesi ve faaliyetlerinin her aşamada kusursuz bir seviyeye gelmesi için çalışmaktadır. Laboratuvarın bilimsel tabanlı AR-GE çalışmaları müşterilerinin çeşitli beklentilerine cevap verebilmek için ileri teknolojiyi doğa ile buluşturmaktadır.  

Biota AR-GE Laboratuvarları’nda her ay yüzlerce deney yapılmakta olup bitkisellik, inovasyon ve buluşçuluk ilkeleri ile çalışmalar yürütülmektedir. Laboratuvarlar ürünlerini uzun süre alan AR-GE çalışmaları neticesinde piyasaya sürmektedir. Firma AR-GE çalışmaları için her sene yüksek bütçeler ayırmakta ve bu konuya önem vermektedir. 

Takviye edici gıda, dermokozmetik ve kozmetik alanında faaliyet gösteren laboratuvarların AR-GE merkezleri Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından onaylıdır. Araştırma, geliştirme faaliyetlerinde her biri alanında uzman kişiler çalışmaktadır. Bunlar arasında mühendisler, botanik uzmanları, moleküler biyolog gibi değişik meslek grupları bulunmaktadır. Firmanın bilim kurulu Türkiye’nin önde gelen üniversitelerindeki akademisyenlerden oluşmaktadır. Firmanın medikal departmanı ürünlerin test süreçlerini başarılı bir şekilde yürütmektedir. 

Anne ve bebek için Bibobaby markası altında ürünler sunan firma bu alanda da ürünlerinin kalitesi ile öne çıkmaktadır. Biobaby ürünleri farklı cilt sorunlarının üzerinden gelmeye yönelik yardımcı ürünlerdir. Biobaby pişik gibi bebek cildini olumsuz etkileyen durumları en aza indirmeye yardımcı ürünleri bulunmaktadır. Bunun yanı sıra bebek cildini nemlendirme, canlandırma ve korumaya yönelik ürünler de yine Biobaby markası altında bulunmaktadır.  

Biobaby Bebek Yağı

Biobaby markası faaliyetlerine ilk olarak 2010 senesinde başlamıştır. Biobaby ülke pazarında Topikal Probiyotik kullanan ilk marka olma özelliğini taşımaktadır. Biobaby bebek cildine uyumlu, doğal ve organik içerikli ürünler sunmaktadır. Biobaby marka ürünlerin tamamı cilde uyumlu ve cilde fayda sağlamaya yöneliktir. Organik tarımla üretilen bitki özleri ve yağlar markanın ürünlerinde kendisine yer bulmaktadır. 

Biobaby ürünlerinin üretim aşamaları tamamen hijyenik koşullarda gerçekleşmektedir. Biobaby, sunduğu ürünlerin güvenilirliği Almanya Dermatest Laboratuvarları tarafından yürütülen klinik testler sonucunda kanıtlanmıştır. Biobaby ürünleri arasında pişik kremleri, yağlar, güneş kremleri, losyon gibi pek çok seri bulunmaktadır. Bu ürünlerin hiçbirisinin içerisinde alkol, SLS, paraben, parafin, SLES gibi yapay içeriklere yer verilmemektedir. 
Biobaby bebek yağı Omega 3 ve Omega 6 içermekle beraber cildin korunmasına ve nemlendirilmesine katkı sağlar. Biobaby bebek yağı içeriğinde bulunan Rezena, melisa, anason bebek cildini rahatlatmaya ve yumuşatmaya yardımcı olur. Zeytinyağı ve ceviz yağı ise bebek cildinin nemlenmesine katkı sağlar. Nem su kaybını önlemeye yardımcı olur ve bebeğin cildini daha canlı ve taze tutmaya katkı sağlar. 

Biobaby Krem

Biobaby markasının bebek cildine uyumlu krem çeşitleri bebeğin cilt bariyerini güçlendirmeye yardımcı olur. Yoğun içeriği ile bebek cildini nemlendirirken kuruluğu önlemeye katkı sağlar. Çok kuru ya da normal ciltler için özel olarak geliştirilmiş Biobaby krem çeşitleri sabah akşam uygulandığında bebeğin cildinin korunmasına destek olur. Biobaby krem hem yüz hem de vücut için özel olarak geliştirilmiştir. Krem içeriğinde Omega–7 kaynağı olan kır iğdesi yağı bulunmaktadır. Cildin nem kaybını önlemeye yardımcı olan Biobaby krem annelerin de bebeklerin de en büyük yardımcısı oluyor.

Biobaby ürünlerini sitemiz üzerinden yakından inceleyebilirsiniz. Dilediğiniz Biobaby ürünün tek bir tıklama ile anında sipariş verebilirsiniz. 
 

Biobaby
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun