Biobaby

Biobaby, bebek cildinin temizliği ve bakımı için geliştirilmiştir. Almanya Dermatest Laboratuvarları tarafından klinik testlerden geçen markanın ürünleri doğal ve organik içerikleri sayesinde bebeğinizin cildine zarar vermeden temizlik ve bakımını tamamlamaya yardımcı olur.  Doğal ve organik içerikleri sayesinde kısa sürede ebeveynler tarafından severek ve güvenle kullanılan bebek bakım markası haline gelmiştir.

Biobaby marka serileri arasında;  Temizlik ve Hijyen Serisi, Günlük Bakım Serisi, Özel Bakım Serisi, Yenidoğan Serisi ve Güneş Serisi bulunmaktadır.

Markanın en çok tercih edilen ürünlerini inceleyecek olursak; 

  • Biobaby şampuan, bebeğinizin saç ve saç derisini nazikçe temizlemeye yardımcı olur. İçeriğindeki tatlı badem yağı sayesinde saçları nemlendirerek yumuşaklık kazandırır. 
  • Biobaby Pişik Kremi, bez bölgesindeki pişiği önlemek için özel olarak geliştirilmiştir. İçeriğindeki, ceviz yağı ve çinko oksit cildin doğal yapısını korur ve pişik oluşumunu engellemeyi destekler.
  • Biobaby güneş kremi ise, bebeğinizin hassas cildini korumaya yardımcı olur. İçeriğindeki yeşil çay cildi nemlendirir ve rahatlatır.
Siz de ihtiyaç duyduğunuz Biobaby ürünlerine  Kozmela fırsatlarıyla hemen sahip olabilirsiniz.

Biobaby
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun