Kozmela.com

Biorad

1952 yılında Amerika’da kurulan Bio-Rad Laboratories moleküler biyoloji, gıda güvenliği, tıbbi tanı ve ilaç geliştirme alanlarında yaptığı önemli çalışmalarla bilinmektedir. Firmanın Life Science Research ve Clinical Diagnostic olmak üzere iki bölümü bulunmaktadır. Biorad hijyen sağlamaya yardımcı ürünlerle ülkemizdeki pazarda yerini almıştır. El dezenfektanı, dezenfektan mendil, el ve cilt sabunu, dezenfektan sprey, yüzey dezenfektanı gibi ürünler ile önemli bir ihtiyacı karşılamaktadır. Özellikle günlük yaşamda kişisel temizlik ve hijyen açısından bu tip ürünler sıklıkla kullanılmaktadır. Biorad’ın özel içeriklerle geliştirdiği ürünler hem evde hem ofiste hem de araçta seyahat ederken kişisel hijyeni sağlamaya yardımcı oluyor.

Biorad Derm el dezenfektanı içerisinde %70 alkol bulunmaktadır. 100 ml sprey başlıklıdır ve çanta boy şişesi sayesinde seyahatlerde kolaylıkla taşınabilmektedir. Ayrıca sprey başlığı sayesinde rahat bir şekilde kullanım sağlar. Cildi etkili bir şekilde temizlemenin yanı sıra cildin nemlendirilmesine de katkıda bulunmaktadır. Pompalı el dezenfektanları ise nispeten daha büyüktür ve daha uzun süre hijyen ihtiyacını karşılamaktadır. Pompa başlığından bastırarak arzu edilen her an kullanılabilmektedir. İçeriğindeki özel formül ellerin en az 30 saniye boyunca ıslak kalmasını sağlamaktadır.

Seri içerisinde yer alan Biorad Derm Dezenfektanlı El ve Cilt Sabunu antiseptik özellikte sıvı sabundur ve cildin nem dengesine zarar vermeden temizlemeye yardımcı olur. 30 saniye kadar eller iyice ovalanarak uygulanmaktadır ve ardından bol su ile durulanmaktadır. Ellerde hijyen sağlama adına idealdir. Dezenfektan sprey ise ortamdaki virüsleri ortadan kaldırmaya yardımcı olurken hoş kokusunu uzun süre muhafaza eder. İçeriğindeki farklı çiçek özleri adeta bir bahçe kokusu sunar. Ev, ofis fark etmeksizin tüm yaşan alanlarında kullanıma uygundur.

Yüzey dezenfektan çeşitleri ise hem evde hem ofiste yüzeyleri temizlemeye, kir ve mikroptan arındırmaya yardımcı olur. Kolay bir uygulama ile tüm yüzeylerde hijyen sağlamak mümkün olmaktadır. Tetikli yapısı ile pratik bir uygulama sağlar. Hafifçe silmek yeterlidir. Markanın sunduğu tek kullanımlık dezenfektan mendil sadece ellerde değil sık temas edilen kapı kolu, klavye gibi yerlerde de kullanılabilmektedir. Cildin nem dengesine zarar vermeden etkili bir hijyen sağlama adına yardımcıdır.

Biorad dezenfektan ve temizlik ürünlerini Kozmela’da inceleyebilir, dilediğiniz ürünü tek bir sıklama ile anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun