Kozmela.com

Boğaziçi Kolonya

Geçmişten günümüze nesiller boyu kullanılan Boğaziçi Kolonyaları DEVA firması tarafından üretilmektedir. Üretim tesisi Kartepe’de bulunan firma 60 yılı aşkın süredir Türk geleneğinin bir parçası olan kolonyayı insanlara ulaştırmaktadır. DEVA firmasının her geçen gün yenilenen üretim teknolojisi ve her biri alanında uzman kadrosu ile yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Boğaziçi kolonyaları üretimden ambalajlamasına kadar her bir adımda profesyonel bir süreci yönetmektedir.

DEVA firmasının birbirinden bağımsız üretim alanları mevcuttur. Bunların hepsi güncel, modern teknoloji ürünleri ile donatılmıştır. Özenli laboratuvarları, her biri uzman, eğitimli personeller tarafından kullanılmaktadır. Yılların geleneksel ürünü olan kolonya üretiminde de yıllardır olduğu gibi özenli çalışmalara imza atmaktadır.

Firmanın tesisleri Türkiye’nin en kapsamlı üretim yapan yerli ilaç alanlarından bir tanesidir. Tesislerde üretilen Boğaziçi kolonyaları özenli ve yenilikçi adımlarla formüle edilmekte olup geleneksel kalıpları korumaktadır. Müşteri memnuniyetine dayalı, sürdürülebilir hedeflerle ilerleyen firma kalite sistem gerekliliklerini de en iyi şekilde yerine getirmektedir.

DEVA firması araştırma geliştirme çalışmalarından başlayarak tüm üretim ve dağıtım süreçlerinde en iyiyi hedefleyerek hareket etmektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firma müşterilerine çalışanlarına ve çevreye son derece özenli davranmaya dikkat etmektedir. Boğaziçi markası ve onun güvenilir yüzünü kendi içerisindeki uzmanlığından faydalanarak ileri seviyelere taşımayı kendisine ilke edinmiştir. 

Boğaziçi Kolonya Çeşitleri

Boğaziçi kolonyaları geleneksel limon kolonyası da dahil olmak üzere pek çok farklı içerikli kolonyaları insanlara sunmaktadır. Çeşitleri içerisinde hem cam hem de pet şişe modelleri bulunmaktadır. Ayrıca ebat olarak da farklı çeşitleri bulunmaktadır. Bu anlamda ihtiyaca göre 100ml ya da 200ml seçeneklerinden arzu edilen sipariş edilebilmektedir.

Boğaziçi Yasemin Büyüsü özellikle içeriğindeki yasemin kokusu ile büyüleyicidir. Günlük olarak her ihtiyaç duyulduğunda serinlemek ve ferahlamak için kullanılabilir. Şık cam şişesi ile ister evinizde kullanabilir ister akraba ya da arkadaşlarınıza hediye olarak götürebilirsiniz. Boğaziçi’nin yıllardır süren kalitesini her damlasında hissetmeniz mümkündür.

Pet şişesi ile pratik bir kullanım sunan Boğaziçi Limon Kolonyası ise limon ferahlığını cildinize taşımaktadır. Ferahlamak, serinlemek istediğiniz her anda limonun etkili içeriğinden faydalanabilirsiniz. Gelenekselleşmiş bir koku olduğundan herkesin duyularına hitap etmektedir. Pet şişesi her yere rahatlıkla taşınabilir. Kırılma gibi bir sorun olmadığı için çantada rahat bir şekilde taşınıp arzu edilen yerde kullanılabilir.

Sprey formunda olan kolonya çeşitleri ise pratik kullanımı nedeni ile çok sık bir şekilde tercih edilmektedir. Limon kokulu sprey kolonya üstünden sıkmak sureti ile rahatlıkla kullanılabilmektedir. Hem ciltte hem de ortamda hoş limon kokusu bırakmaktadır.

Boğaziçi kolonya çeşitlerini Kozmela üzerinden inceleyebilir ve dilediğiniz kolonyayı anında sipariş verebilirsiniz.   

 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun