Kozmela.com

ÇATLAK BAKIM KREMİ

Çatlak Bakım Kremi kategorisinde 17 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Çatlak Bakım Kremi

Annelere Özel Çatlak Bakımı!

Doğum öncesi ve sonrasında oluşabilecek çatlaklara karşı hazırlanmış bakım kremlerinin tümünü Kozmela’da inceleyebilirsiniz.

Hamilelik döneminde hızlı kilo alma nedeni ile vücutta karın ve bacak bölgelerinde çatlaklar oluşabilmektedir. Çatlak bakım kremlerinin 2 farklı çeşidi bulunmaktadır. Çatlak oluşumu öncesinde kullanabileceğiniz bakım kremleri ve çatlak oluşumundan sonra kullanabileceğiniz bakım kremleri.

Çatlak oluşumu öncesinde kullanabileceğiniz ürünler arasında çatlak bakım kremi ve çatlak bakım yağları bulunmaktadır. Ürünleri karın, basen, göğüs ve bacak gibi bölgelere uygulayarak vücudunuzda çatlak oluşumunun önüne geçebilirsiniz. Bu gibi ürünlerde düzenli ve doğru kullanım oldukça önemlidir.

Vücudunuzda çatlaklar oluştuktan sonra kullanabileceğiniz ürünler ise genellikle krem ve jel yapıdadır. Çatlak bakım ürününün düzenli ve masaj yapılarak uygulanması gerekir.

Çatlak bakım yağı çeşitleri arasında en çok tercih edilen ürün Bio-Oil Çatlak Bakım Yağı ‘dır. İçeriğinde bulunan pek çok doğal yağ ile formüle edilen ürün, cildinizi korumaya yardımcı olurken nemlendirme de sağlar. En iyi bakım kremi ise Lierac Phtolastil Gel Body Jel Krem 200ml’dir. Annelerin ve çatlak problemi yaşayan kadınların en çok tercih ettiği bakım kremidir.

 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun