Kozmela.com

CAUDALİE VİNEACTİV NEMLENDİRİCİ BAKIM SERİSİ

Caudalie VineActiv Nemlendirici Bakım Serisi

Cildin gün içerisinde pek çok olumsuz çevresel faktörler karşılaştığı bir gerçektir. Bunun yanında stres, sağlıksız beslenme ve güneş ışınlarına maruz kalma gibi durumlar da söz konusudur. Cilt tüm bu faktörler bir araya geldiğinde belirli bir zaman içerisinde canlılığını ve ışıltısını kaybeder. Bu gibi durumlara karşı ise önlem almak mümkündür. Cildin canlılığının yeniden kazanmasını sağlamak, ışıltısına kavuşmasına yardımcı olmak için Caudalie Vineactiv ürünlerini kullanabilirsiniz. Yoğun hayatın cilde verdiği olumsuz etkileri gidermek için geliştirilen bu ürünlerden cildinize en uygun olanı kullanabilir ve cilt sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz.

Caudalie Vineactiv Kimler Kullanabilir?

Cildi ile ilgili sorun yaşayan hemen herkesin kullanımına uygun olarak üretilmiş olan Caudalie Vineactiv ürünleri ile cildinizdeki farkı en kısa sürede hissedersiniz. 3 etkili nemlendirici sayesinde cildinize ışıltı kazandırmaya, kırışıklık görünümünü azaltmaya ve cildi çevresel faktörlerden korumaya destek sağlayabilirsiniz. Nemlendirme etkisi sağlayan ürün içeriğinde bergamot özü, limon yaprağı ve portakal çiçeği bulunmaktadır. Bu bileşenler cildin nemlenmesine katkı sağlarken ferahlamasına yardımcı olmaktadır.

Caudalie Vineactiv serisi içerisinde kullanışlı bir diğer ürün de ışıltı verici serumdur. Antioksidan özelliğe sahip bu serum ile cildinizi serbest radikallere karşı en etkili şekilde korumaya destek verebilirsiniz. İçeriğindeki nane, salatalık ve mandalina yaprağı özleri cilde ferahlatıcı bir etki sağlamaya yardımcı olur. İçeriğindeki bileşenler %98 doğaldır ve çizgi, kırışıklık gibi olumsuz görüntülere karşı destek sağlar.

Detoks etkili bir diğer ürün Vineactiv Detox Oil ise gece bakım yağı olarak etki göstermektedir. Cildinizi toksinlerden arındırmaya yardımcıdır. İçeriğinde Omega-6 E vitamini vardır ve cildin ihtiyaç duyduğu tüm bakımın yapılmasına destek olur. Havuç, lavanta, portakal çiçeği ve kuşburnu içeriği ile cildin derinlemesine nemlendirilmesine katkı sağlar. Yüz bölgesindeki yorgunluk belirtilerin ortadan kalkmasına yardımcıdır.

Göz çevresi için özel üretilen bakım kremi Vineactiv Eye Cream ise göz çevresinde oluşan koyu halkaların görünümünü gidermede yardımcı etki sağlar. İçeriğinin %91’i doğaldır. Göz çevresindeki şişlikleri gidermeye katkı sağlar. Hem göz hem de dudak çevresindeki çizgi ve kırışıklıkların giderilmesinde yardımcı rol oynar. İçeriğinde ftalat, mineral yağ ya da paraben bulunmaz. En hassas ciltlerin bile kullanımına uygun olarak üretilmiştir.

Caudalie Vineactiv Serum

Aktif bileşen konsantresi ile etki sağlayan Caudalie Vineactiv Serum ikili kırışıklıklara karşı destek sağlar. Antioksidan içeriği vardır ve cildi günlük olarak serbest radikallere karşı korumaya yardımcı olur. Ciltteki kırışıklık görünümlerinin azalmasına yardımcı olurken ışıltısını yeniden kazanması için tamamlayıcı etki sağlar. Sıvı ve hafif dokusu ciltte yapışkan bir his uyandırmaz. Kıvırcık nane özü, salatalık ve mandalina yaprağı özü ile ferahlatıcı bir koku yayar. İçeriğinin %97’si doğaldır. Kullanımı ise oldukça pratiktir. Hem sabah hem de akşam olmak üzere nemlendiriciden önce dekolte, yüz ve boyun bölgesine uygulanır. Caudalie Vineactiv ürünlerini Kozmela’da rahatlıkla bulabilir ve dilediğiniz ürünü anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun