CLADERM

Claderm markasında 26 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Claderm Kil Maskesi Çeşitleri

Cilt bakımında önemli bir yere sahip olan maskeler özellikle yoğun ve hızlı bir etki sağlaması ile sıklıkla tercih edilir. Maskeler rutin cilt bakımına ek olarak kullanılmakta olup içeriği bakımından rutin bakıma oranla çok daha yoğun bir etkiye sahiptir. Maskelerin hem cildi nemlendirme hem de hücre yenilenmesini destekleme gibi görevleri vardır. İçeriğindeki pek çok bileşen cildin ihtiyacını karşılamaya yardımcı olur. Claderm markası özellikle cilt maskesi konusunda zengin ürün çeşitleri ile dikkat çekiyor. Hem yüz hem de ayak maskesi şeklindeki ürünleri cildin ihtiyacını en iyi şekilde karşılamayı hedefliyor.

Claderm Kil Maskesi

Claderm kil maskeleri çeşitleri arasında her ihtiyaca yönelik bir ürün yer alıyor. Bu ürünler içerisinde aloe vera ile güçlendirilmiş kil maskesi cildi yoğun bir şekilde nemlendirmeye yardımcı oluyor. Ayrıca ciltteki sivilce, akne gibi oluşumların giderilmesine de destek oluyor. Claderm organik kil maskesi ise cildin pH dengesini ve yağlanmayı kontrol altına almaya yardımcı olur. Cilt üzerindeki siyah nokta, akne ve sivilce gibi oluşumların ortaya çıkmasını engellemeye yardımcıdır. İçeriğinde bulunan kaolinit, smektit, illit gibi mineraller hem ter hem de yağ gibi salgıları emmeye cildi temizlemeye yardımcı olur.

Limon özlü kil maskesi ise yüksek oranda C vitamini içermektedir. Cildin canlanması ve ferahlanmasına katkıda bulunur. C vitamini desteği ile ciltte parlak, canlı ve pürüzsüz bir görünüm oluşmasına yardımcı olur. Çay ağacı özü ile güçlendirilmiş olan kil maskesi ise cildi nemlendirirken ölü derilerden temizlemeye de yardımcı olur. Ciltteki yaşlanma etkilerini gidermeye katkı sağlar ve ciltte temiz, ferah bir his bırakır.

Claderm Kil Maskesi Çeşitleri

Claderm maske çeşitleri içerisinde kolajen desteği sağlayan ürünler de bulunuyor. Kolajen cilt tarafından üretilen ama zaman içerisinde üretimi yavaşlayan proteinlerdir. İlerleyen yaşla beraber üretimi yavaşlayan kolajenin desteklenmesi için üretilen Claderm kil maskesi ölü hücrelerin yok olmasına yardımcı olur. Cildi nemlendiren, yeni hücre oluşumunu destekleyen maske ile canlı, taze ve aydınlık bir görünüm elde etmek mümkün olmaktadır.

Yüz maskeleri gibi ayak maskeleri de günümüzde sıklıkla kullanılmaktadır. Ayak bakımı da kişisel bakımın önemli bir parçasıdır. Claderm ayak maskesi cilde mineral desteği sağlamaya yardımcı olur. Ayaklarda ferahlık hissi yaratırken ölü derilerden de temizlemeye katkı sağlar. Sertleşmiş deriyi yumuşatmaya ve pürüzsüz bir görünüm kazanmasına destek olur.

Claderm’in hem yüz hem de ayak maskelerini Kozmela’da inceleyebilir ve dilediğiniz maskeyi tek bir tıklama ile anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun