Kozmela.com

COOKER

Cooker markasında 1 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Cooker

1990 yılında kurulan Cooker, zücaciye sektöründe faaliyet sürdüren ve kaliteli ürünleri ile evlerde her daim kendisine yer bulan bir marka olarak bilinmektedir. Cooker firması ürettiği bu zücaciye ürünlerin hem üretimini hem de ithalatını yapmakta ve 1990 senesinden günümüze bu faaliyetine ara vermeksizin devam etmektedir. Özellikle mutfak ve banyo ürünlerinde hem geleneksel hem de yenilikçi dokunuşların ne denli önemli olduğunu ve insanlar için ne denli farklı bir anlam ifade ettiğini bilen firma bu anlamda adımlarını zevk ve estetiğe uygun olarak atmış ve atmaya devam etmektedir.

Her daim yenilik ve tasarımı bir araya getiren firma müşteri odaklı kullanışlı, sağlıklı, seçkin, çevreci ve güvenilir ürünler üretmeye kendisini adamıştır. Mutfak ve banyo ürünlerinde şık ve zarif tasarımlara imza atan firma tüm süreci kalite kontrol uzmanları ile yönetmektedir.

Cooker firması ürettiği tüm ürünlerini bayileri aracılığı ile tüketicilere ulaştırmaktadır. Bu ürünler teknolojinin de imkânları ile günümüzde bayilerden online olarak da kullanıcılara ulaştırılmaktadır. Sektörde yıllardır edindiği bilgi ve tecrübesi ile daima yenilikçi ve çevreci bir firma olma gayretinde olmuştur. Yerinde durmayan, sürekli gelişen ve değişen teknolojiye ayak uydurarak global anlamda edindiği bilgileri müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ürünlerine yansıtmıştır.

Ev ve işyerlerinin mutfak, banyolarında seramik, porselen, akrilik, plastik, ahşap, çelik ve cam ürünlerini tasarlayarak yenilikçi ve modern bir anlayışla ortaya koyan firma bu anlamda müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılamayı hedeflemiştir. Yenilik ve estetik kaygısı ürünlerde değişmeyen ana faktör olmuştur. Hem yurt içindeki satışları hem de yurt dışına ihracat faaliyetleri ile Cooker sektördeki ilk akla gelen, dünya markası bir isim olma yolunda ilerlemektedir.

Kurulduğu ilk andan itibaren kurumsal bir yapı olma özelliğinden hiçbir zaman taviz vermeyen firma gerekli yatırımları teknolojiye yaparak pazarlama alanını Türkiye’nin her bir noktasına taşımayı ve kusursuz bir ürün sağlamayı amaçlamaktadır. Cooker; plastik, can, akrilik, ahşap, çelik, seramik ve porselen ürünlerine zevk, sanat ve emek katarak dünden bugüne benzersiz ürünler ortaya çıkarmayı kendisine amaç edinmiş bir firmadır.   

 

 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun