Kozmela.com

DARPHİN LUMİERE ESSENTİELLE IŞILTILI&NEM BAKIM SERİSİ

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Darphin Lumiere Essentielle Işıltılı&Nem Bakım Serisi

Cildiniz için bakım ürünü seçerken ilk olarak içeriğinde neler olduğuna ardından etkilerine dikkat etmek gerekir. Çünkü cilt tipiniz tercih edeceğiniz ürünle doğrudan bağlantılı ve son derece önemlidir. Darphin Lumiere Essentielle Işıltı & Nem Bakım Serisi ise hem hassas hem de yağlı ciltlere sahip olan kişilerin gerekli cilt bakımını yapabilmesi için özel olarak geliştirilmiştir. Darphin Lumiere Essentielle ürünleri cildin ipeksi bir forma kavuşmasına yardımcıdır. Yağlı ciltler için nemlendirmeye destek etki sağlar. İçeriğindeki yağlar cilde eşit olarak dağılmakta ve cildin ideal nem seviyesine kavuşması adına gerekli desteği vermektedir. Cildin daha parlak olmasına katkıda bulunan Darphin Lumiere Essentielle hem esnek hem de bakımlı bir cilde kavuşmanıza yardımcı oluyor.

Darphin Lumiere Essentielle Krem

Darphin Lumiere Essentielle Krem içeriğindeki 7 etkili aromatik öz ile cildinize gereken bakımı sağlamanıza yardımcı oluyor. Bu özler; zencefil, ardıç, ylang ylang, gül, neroli, portakal ve mandalinadan oluşmaktadır. Cildin nemlenmesine yardımcı hyaluronic acid, cildin güçlenmesine katkı sağlayan bitkisel şeker ve cildin yenilenmesine destek veren acetyl glucosamine ile şimdi cildinize en etkili bakımı sağlayabilirsiniz. Bu özler ile cildinizdeki nemin tazelenmesine katkı sağlayacak, cilt bariyerinin korunmasına destek çıkacak ve cildinizin ışıltılı görünmesi adına gerekli yardımı alacaksınız. Cildinizde kaşmir yumuşaklığını hissedeceğiniz Darphin Lumiere Essentielle Krem aynı zamanda cildi aydınlatma ve canlandırmada destek etki sağlar.

Uygularken cilde masaj yaptığınız takdirde kremin ne denli hafif bir yapısı olduğunu göreceksiniz. Üstelik yağ hissi bırakmadığından hem hafif hem de etkili bir yağ konforunu hissedeceksiniz. Cildiniz çok kısa bir süre içerisinde aydınlık ve esnek bir görünüme kavuşacaktır. Zaman içerisinde nem bariyerinin güçlenmesine ne denli katkı sağladığına tanık olacaksınız.

Darphin Lumiere Essentielle Maske

Ciltte biriken yağların ortadan kalması ve cildin yenilenmesine katkı sağlayan Darphin Lumiere Essentielle Maske ile cildinizdeki farkı hemen hissedeceksiniz. Kilin arındırıcı özelliğinden faydalanan maske ile cildinize gereken desteği en hızlı şekilde verebilirsiniz. Maskeyi kullanmaya başladığınız ilk aşamada gözeneklerin küçültülmesine yardım söz konusu olacaktır. Bununla beraber cildinizde oluşmuş fazla yağın arındırılmasına katkı sağlayacaktır. Maske kullanımının ikinci aşamasında ise cildin dolgunlaşması ve yenilenmesine katkı sağladığını göreceksiniz. C

ildin konforunu artıcı destek niteliğindeki Darphin Lumiere maske ayrıca yaşlanmaya karşı yardımcı etkileri ile cildinize rahat bir nefes aldıracak. Dilerseniz Darphin Lumiere Essentielle Serum ile birlikte kullanabileceğiniz ürün zaman geçtikçe cildinize daha parlak, güzel ve pürüzsüz bir etki sağlamaya yardımcı olacaktır.

Cilt bariyerini güçlendirmede, kuruluğu giderme ve kırışıklığın önüne geçmede etkili bir destek arıyorsanız Darphin Lumiere Essentielle Işıltılı & Nem Bakım Serisi ile tanışma vaktiniz gelmiş demektir! Darphin Lumiere Essentielle ürünlerini Kozmela’nın geniş ürün yelpazesi içerisinde bulabilir ve Türkiye’nin neresinde olursanız olun anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun