Kozmela.com

DARPHİN SKİN MAT

Darphin Skin Mat Matlaştırıcı Bakım Serisi listesinde 2 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele
Ücretsiz Kargo

Darphin Skin Matlaştırıcı Bakım Serisi

Yağlı ve karma cilt tipleri için hazırlanmış bakım serisi!

Yağlı ciltlerde en sık karşılaşılan durumlardan biri olan parlamayı kontrol altına almak ve cildinizin daha mat görünmesine yardımcı olmak için geliştirilen Skin Mat Serisinin tüm ürünlerine Kozmela.com’dan ulaşabilirsiniz. Hem daha ferah hem de daha temiz, mat görünümlü bir cilde sahip olmaya yardımcı olur. Ürünleri kullandıkça cildin günden güne ferahladığını, arındığını hissedebilirsiniz. Özel formülü sayesinde yağlı bölgeler matlaşırken kuru bölgelerin ise nemlenmesine katkı sağlar. Ciltte hem eşit hem de mat bir görünüm elde edilmesine yardımcı olur. İçeriğindeki E vitamini doğal parlaklığın yakalanması destek olur.

Darphin Skin Mat Serum

Ciltteki yağlanma pek çok cilt problemine de kapı açar. Ciltteki yağlanma ile birlikte sivilce, parlama ve gözenek açıklığı gibi sorunlar kendisini gösterebilir. Karma ve yağlı ciltler için kullanabileceğiniz Darphin Skin Mat Serum cildin yatışmasına ve yağdan arınmasına yardımcı olur. Hafif dokusu hem cilde yumuşaklık vermeye hem de fazla yağı emmeye destek olur. İçeriğindeki Matipure sebum fazlasını emmeye yardımcı olurken yağlı bölgelerin matlaşmasına katkıda bulunur. Phlorogine ise yağlı cildin pH seviyesini dengeleme ve sebum salgısını düzenlemeye destek sağlar. İçeriğindeki E vitamini cildin canlılığına kavuşmasına ve nemlenmesine yardımcı olur. Darphin Skin Mat Serum içeriğinin %86’sı doğal bileşenlerdir. Paraben içermez, gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Darphin Skin Mat Maske

Arındırıcı kil ve aromatik esansiyel yağlar içeren Darphin Skin Mat Maske cildin arındırılması ve tazeliğine kavuşması için yardımcıdır. Muscat gülü, esansiyel yağı ile cildi yatıştırmaya destek verir. Cildin daha diri ve ışıltılı görünmesine katkı sağlar. Bileşenlerinin %81’i doğal özlerden oluşmaktadır. Bu anlamda etkisini doğal bir şekilde gösterir. Fazla yağı arındırarak daha mat bir cilt görünümüne sahip olmak isteyenler kullanabilirler. Kremsi, arındırıcı kil maskesi yağlı ciltler için hem matlaştırıcı hem de temizleyici etkiye sahiptir. İçeriğinde selvi, aloe vera, yeşil kil, limon karışımı ile esasnsiyel yağlar mevcuttur. Cildi herhangi bir şekilde kurutmadan fazla yağı temizlemeye yardımcı olur.

Darphin Skin Mat Matlaştırıcı Bakım Serisi ürünlerinden cildiniz için en uygun ürünü Kozmela’dan seçebilir ve Türkiye’nin neresinde olursanız olun anında siparişinizi verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun