Daylong Türkiye

Güneşten korunmanın en güvenli yolu Daylong markası cildinizi güneşe karşı korurken aynı zamanda nemlendirmeye de yardımcı olur. Serinletici jel ve krem yapıları ile cildinize en uygun güneş kremi çeşitlerini Kozmela’da bulabilirsiniz.
 
Yılların tecrübesi olan Daylong Eczacıbaşı İlaç Pazarlama bünyesinden çıkan güneş ve cilt bakım markasıdır. Güneş kremlerinin özel olarak geliştirilen formülleri sayesinde tere, havuza ve denize karşı uzun süre koruma sağlar. Ürünlerinin içeriğinde alkol, parfüm ve mineral yağ gibi cilde zarar verebilecek maddeleri barındırmaz. Bu sebeple her yaş grubuna ve tüm aileye hitap eden ürün yelpazesine sahiptir.
 
Daylong, güneş kremlerini geliştirirken kişinin cilt tipini ve hassasiyetini de göz önünde bulundurmuştur. Extreme güneş kremi hassas ciltler dahil tüm ciltlerin kullanımına uygundur. Baby güneş kremi ise bebeğinizin cildini güvenle korumanızı sağlar. İçeriğindeki gliserin ve E vitamini ile bebeğinizin hassas cildini nemlendirir.
 
Daylong markasının en çok tercih edilen Extreme, Actinica, Kids, Baby serileri ve daha fazla güneş kremlerini Kozmela’da inceleyebilir, güvenli ve hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.

Daylong
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun