DEAD SEA SPA MAGİK

Dead Sea Spa Magik

Dead Sea Spa Magik, ürün içeriklerinde yer alan deniz mineralleri ile tüm ciltlere uygun olarak hazırlanan ürünlere sahip cilt bakım markasıdır. Türkiye’de ki dağıtımını üstlenen Farmaçağ firması Dead Sea Spa ürünlerini sizlerle tanıştırmaktadır.
Ürün içeriklerinde Paraben yer almazken markanın bazı ürünleri hayvanlar üzerinde test edilmemektedir. Doğal deniz minerallerini cildinizle buluşturan marka, cildiniz için özenle formüle ettiği bakım ürünleri ile oldukça popülerdir. Dead Sea Spa Magik kullanıcıları ürünlere karşı memnuniyetlerini her fırsatta dile getirerek ürünlere olan güvenlerini belirtmektedirler.
Dead Sea Spa Magik Rich Moisturiser Yoğun Nemlendirici Krem
Kuru ciltler için geliştirilen bakım kremi cildinizde yoğun nemlendirme sağlayarak kuruluk problemine karşı çözüm sunmaktadır. 
Ciltteki nemin korunması cilt bakımı ve güzellik için oldukça önemlidir. Cildinizin nemini koruma altına almalı ve nem kayıplarının önüne geçmeniz gerekmektedir. Dead Sea Spa nemlendirici ürünü ile yüzünüzü nemlendirerek, nem dengesinin korunmasını sağlayabilirsiniz.
Dead Sea Spa Magik ürünleri uygun fiyat ve aynı gün kargo avantajı ile Kozmela.com’ da ! İhtiyacınız olan cilt bakım ürününü Kozmela’da tek tıkla sipariş oluşturarak satın alabilirsiniz.
 

Dead Sea Spa Magik
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun