Kozmela.com

DERMA SUCTİON

Derma Suction markasında 1 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Derma Suction

Her cilt tipi birbirinden ayrı olduğu gibi her cildin ihtiyaçları da birbirinden farklı olabilir. Ancak genel olarak yüz bölgesindeki problemler birbirine benzer niteliktedir. Vakumlu yüz temizleme cihazı olan Derma Suction yüz bölgesini etkili bir şekilde temizlemeye yardımcı oluyor. Siyah nokta, küçük sivilce ve beyaz nokta gibi yüz bölgesinde istenmeyen oluşumları temizlemeye yardımcı olan Derma Suction Vakumlu Yüz Temizleme Cihazı pratik bir kullanıma sahip. Bu anlamda yüz bölgesini etkili bir şekilde temizlemek isteyen herkesin rahatlıkla kullanabileceği bir cihazdır.

Gün içerisinde cilt üzerinde biriken kir, yağ ve makyaj kalıntıları cildin nefes almasını engeller. Böyle bir durumda siyah nokta ya da sivilce gibi oluşumlarım ortaya çıkması kaçınılmaz olabilir. Yüz çevresinde pratik ancak kapsamlı bir bakım yaparak bu gibi istenmeyen oluşumların ortaya çıkmasına engel olmak mümkündür. Bazen kullanılan cilt bakım ürünleri de kapsamlı bir temizlik için yetersiz kalabiliyor. Böyle durumlarda Derma Suction Vakumlu Yüz Temizleme Cihazı ayrıca bir yardımcı olarak kullanılabiliyor.

Derma Suction Kullanımı

Cihazın en büyük özelliği güçlü vakumlama yapabilmesidir. Bunun anlamı en ufak kiri ve makyaj kalıntısını dahi en iyi şekilde çekebilmesidir. Cildin daha parlak, canlı ve temiz görünmesine yardımcı olmaktadır. 4 farklı başlığı ile yüz bölgesinde kapsamlı bir temizlik mümkündür. Cihazı kullanmak için pili takmak ve tuşuna basmak yeterlidir. Anında ciltte etkisini göstermekte ve kirlerden hızla arındırmaktadır. Cilt üzerindeki siyah noktaları temizlemek için siyah noktalara sebebiyet veren tıkanıklığın giderilmesi gerekir. Bunun için güçlü vakumlama özelliği ile Derma Suction yüz temizleme cihazı kullanılabilir.

Kir, yağ kalıntılarını temizlemek, cildin rahatlamasını sağlamak cihaz ile oldukça kolaydır. Ölü deri hücreleri ve sebum karışımıyla tıkanan cildin nefes alması rahatlaması ile ileride ortaya çıkması muhtemel siyah noktaların da önüne geçilmiş olunacaktır. Siyah noktalar açık komedon olarak tanımlanır ve cilt üzerinde rahatlıkla görülebilir. Bir de kapalı komedon olarak bilinen beyaz noktalar vardır. Bu oluşumların önüne geçerek ciltte pürüzsüz, sağlıklı bir görünüm elde etmek için Derma Suction yüz temizleme cihazını düzenli bir şekilde kullanmak yeterli olacaktır.

Derma Suction Vakumlu Yüz Temizleme Cihazı özelliklerini Kozmela’da yakından inceleyebilir ve en uygun ödeme seçenekleri ile anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun