DERMAL

Dermal markasında 56 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Dermal Cilt Bakım Ürünleri

Günümüzde cilt bakımında oldukça trend olan Kore kozmetik yani K-Beauty ülkemizde de kadınlar tarafından büyük bir ilgi ile karşılanıyor. Dermal ise özellikle bitkisel özlü cilt bakım ürünleri ile öne çıkan 2002 senesinde kurulmuş bir Kore markasıdır. “Fark Yarat” sloganı ile yola çıkan firma farklı ve kusursuz olan ürünü tamamlama felsefesinden yola çıkarak bu mottoyu kendisine misyon edinmiştir. Markanın amacı sadece güzellik için güzellik sağlamak değil. Bununla birlikte cildi çevresel faktörlere karşı koruyarak cilt sağlığına destek vermektir. 

Dermal Yüz Bakım Maskesi

Cilt pek çok faktörden farklı şekillerde etkilenmektedir. Cildi günlük olarak nemlendirmek ya da temizlemek kapsamlı bir bakım için yeterli değildir. Bunu bilen kadınlar yüz bölgesi için genellikle cilt maskesi kullanmayı tercih etmektedirler. Doğal bileşenlerle cilde kapsamlı bir bakım sağlamayı amaçlayan yüz maskeleri farklı bitkisel içeriklerle farklı ihtiyaçlara cevap vermektedir. 

Pek çok nedenden ötürü cilt erkenden yıpranabilir. Özellikle yüz bölgesi stres, hava kirliliği, yanlış ürün kullanımı ya da genetik faktörlerden ötürü ton dengesizliği, erken yaşlanma belirtileri gösterebilir. Bu gibi olumsuz durumları engelleyebilmek için ise doğal bir maske desteğine ihtiyaç duyulabilir.  

Dermal yüz maskesi çeşitleri farklı bitkisel özleri kullanarak cilde doğal bir terapi sunar. Günümüz Kore kozmetiğin sırrı içeriğini tamamen doğal kullanmasıdır. Kore kadınlarının güzellik sırrı olarak bilinen bu doğal özleri kullanan Dermal farklı cilt bakım maskeleri ile farklı cilt sorunlarına cevap vermeyi amaçlamaktadır. 

Dermal markasının pek çok farklı öze sahip doğal yüz maskesi bulunmaktadır. Dermal Vitamin Özlü Kollajen Maskesi cildin ihtiyaç duyduğu vitamin desteğini vermeyi hedefler. C vitamini ile cilde ışıltı ve canlılık kazandırmaya yardımcı olur. Dermal Aloe Özlü Kolajen Maskesi ise içeriğindeki doğal aloe vera ile cildi yoğun şekilde nemlendirmeye, tazelemeye ve kolajen üretimini desteklemeye yardımcı olur. Cilde daha aydınlık, canlı bir görünüm verirken ince çizgi ve yaşlılık belirtilerini en aza indirmeyi hedefler.

Dermal Kolajen

Dermal Yeşil Çay Özlü Kolajen Maskesi içeriğindeki doğal çay bitkisi özü ile cildin rahatlamasına yardımcı olur. Cildi ferahlatmaya, canlandırmaya ve aydınlık bir görünüm kazandırmaya yardımcıdır. Dermal yüz maskesi çeşitleri kolajen üretimini destekler. Kolajen üretimi özellikle yaş almaya başladıkça azalmaya başlar. Bu da erken yaşlanma belirtilerinin ortaya çıkmasına neden olur. Dermal yüz maskeleri kolajen üretimine katkı sağlayarak erken yaşlanma belirtilerini en aza indirmeyi hedefler.

Dermal yüz maskeleri uygulaması kolay, etkisi yoğun özelliktedir. Cilde hızlı bir şekilde nüfuz eder ve ciltteki ölü deri kalıntılarını, pürüzleri gidermeye yardımcı olur. Cildi nemlendirir ve aydınlık, taze bir görünüm sağlamaya yardımcı olur. Kolajen üretimini destekleyen Dermal yüz maskeleri ile cildin ihtiyaç duyduğu bileşenleri sağlamak mümkündür. Düzenli kullanımda ise cildi çevresel faktörlerden en iyi şekilde korumaya yardımcı olmaktadır.

Kore kozmetiğinin öne çıkan markalarından Dermal’in yüz bakım maskelerini sitemizde yakından inceleyebilirsiniz. En uygun ödeme seçenekleri ile Dermal cilt bakım maskelerini online olarak tek bir tıklama ile anında sipariş verebilirsiniz. 
 

Dermal
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun