Kozmela.com

DERMİNİX

Derminix markasında 25 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Derminix Ürünleri

2020 senesinde kurulan Dermix markası kendisine "Herkese ulaşılabilir, kaliteli cilt bakim ürünleri sağlamak" mottosunu seçmiştir. İstanbul merkezli firma 2021 yılında ürünlerini tüketicilerle buluşturmaya başlamıştır. Kısa bir süre zarfında yoğun bir ilgi ile karşılaşan markanın ürünleri her geçen gün çeşitliliği artarak tüketicilere ulaşmaya devam etmektedir. Cildin ihtiyaçlarını tespit ederek bu ihtiyaçlar doğrultusunda en uygun ürünleri üreten marka bu ürünleri fiyat olarak herkesin rahat bir şekilde ulaşabileceği fiyat çizgisinde sunmaktadır.

Derminix, ürünleri üretim aşamasında çevreci politikalara sıkı sıkıya bağlı olarak hareket etmektedir. Yine üretim aşamasında gerekli dermatolojik testlerin hepsi yapılmakta olup konunun uzmanları dahilinde süreci başarılı bir şekilde yönetmektedir. Markanın ürünlerinin hiçbiri hayvanlar üzerinde test edilmemektedir. Paraben, SLS gibi içeriklere ise kesinlikle yer verilmemektedir.

Derminix Cilt Bakım Ürünleri

Ar-Ge, geliştirme, üretme aşamalarında müşterilerin beklentileri doğrultusunda çeşitliliği artıran firma herkesin bir cilt bakım ürününden beklediği performansı en iyi şekilde almasını amaçlamaktadır. Marka şu anda cilt temizleme ürünleri, ampul, kapsül, güneş yağı, selülit kremi, peeling ürünleri, soyulabilir kâğıt maske gibi cildin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak ürünler üretmekte ve tüketicilerine sunmaktadır.  

Derminix cilt bakım ürünlerindeki en önemli detaylardan bir tanesi içeriklerinin doğal olmasıdır. Ürünleri cilde canlılık, ışıltı kazandırırken cildin rahatlamasına yardımcı olmaktadır. Derminix cilt bakım koleksiyonu içerisinde her cilt tipine ihtiyacına göre ürün bulunmaktadır. Bununla beraber daha kapsamlı bakım sağlamak isteyenler için cilt bakım setleri de yine ürün çeşitleri arasında yer almaktadır.

Markanın tonik etkili cilt bakım maskeleri cildi arındırmaya, pürüzsüz, canlı ve sağlıklı bir görünüm sağlamaya yardımcı olmaktadır. İçeriği yoğun, doğal bileşenlerden oluşan bu maskeler hem uygun fiyatı hem de etkili sonucu ile tüketicilerin tercihi olmaktadır. Derminix nemlendirici kremler ise kuru ciltlerin nem ihtiyacını karşılamaya ve ciltteki nem dengesini sağlamaya yardımcı olmaktadır. Serumlar ise yoğun içerikleri ile cildin hızlı bir şekilde toparlanmasına yardımcı olmaktadırlar. Derminix cilt bakım ürünleri geniş ürün yelpazesi ile her türlü cilt sorununa çözüm sunmayı amaçlamaktadır.   

Derminix Ürün İçerikleri

Her cildin bakıma ve gerektiğinde sağlıklı bir desteğe ihtiyacı vardır. Cilt gün içerisinde pek çok sebepten ötürü yorulabilir, yıpranabilir, kirlenebilir, yağlanabilir, nemini kaybedebilir… Bu gibi durumların önüne geçmek için cildin ihtiyaç duyduğu vitamin, mineral ve nemin sağlanması gerekir. Derminix cilt bakım ürünleri cildin günlük olarak ihtiyaç duyduğu bu bileşenleri yoğun bir şekilde sağlamayı hedefler. Ürünleri ile cildin beslenmesine, güçlenmesine ve eski ışıltısını kazanmasına destek olur.

Cilt bakımında esas olan cildin ihtiyacının tam olarak belirlenmesidir. Özellikle hassas ciltlerde kimyasal içerikli ürünlerin yan etkileri bilinmektedir. Bu sebeple hassas ciltler için özel olarak geliştirilmiş, doğal bileşenlere sahip Derminix cilt bakım ürünleri kullanmak gerekir. Cildi hiçbir şekilde tahriş etmeyen, yormayan ya da yıpratmayan, içeriğinde hiçbir kimyasal barındırmayan Derminix ürünleri ile hassas cildinize en iyi bakımı sağlayabilirsiniz.

Yağlı bir cilt söz konusu ise ciltteki yağı dengeleyen, fazla sebumu gideren cilt bakım ürünleri tercih edilmelidir. Bunun yanında karma bir cilt söz konusu olduğunda özellikle T bölgesi dediğimiz yağlanmanın sık görüldüğü bölge için özel bir bakım yapılması gerekir. Derminix markasının hem yağlı hem de karma ciltler için özel olarak, doğal bileşenlerle geliştirmiş olduğu ürünler ile cildinize doğru bir bakım sağlayabilirsiniz.

Derminix Online

Derminix, ampullerden kapsüllere, kremlerden serumlara cildinizin ihtiyaç duyacağı her türlü ürünü sizlerle buluşturmaktadır. Doğal bileşenlere sahip bu ürünlerin uygulamaları da oldukça pratiktir. Derminix cilt bakım ürünlerini sitemizde yakından inceleyebilir, cildinizin ihtiyacı olan ürünü tek bir tıklama ile online olarak sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun