DETAN

Detan markasında 1 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Detan

Detan markası 1972 senesinde Eczacıbaşı İlaç Sanayi tarafından kurulmuştur. Mekan ve ortamların haşerelerden temizlenmesine yardımcı ürünler sunan bir marka olarak günümüzde de hala kendi kulvarının en iyi markalarından bir tanesidir.

Eczacıbaşı güvencesi ile müşterilerinin güvenini kazanmış olan firma 80’li yıllarda sivrisinek, haşere, karasinek ve benzeri canlılara karşı güvenle kullanılabilecek ürünler geliştirmektedir. Geçmişten günümüze ortaya koyduğu çalışmalarda daima insan sağlığını ve güvenliğini önde tutan marka kalıcı ve etkili çözümler sunmaya devam etmektedir.

1996 senesine gelindiğinde geniş spektrumlu Detan Maxi’yi piyasaya sunan marka kapsamlı bir temizliğin de kapısını aralamış oldu. Çünkü bu ürün hamam böceklerini yuvalarında yok etme özelliğine sahiptir. Mikrokapsüllü etkili yapısı ile hamam böceklerini ortadan kaldıran Maxi, insan sağlığına herhangi olumsuz bir etkide bulunmaz. 

Detan Böcek Yemi ise 2002 yılında raflardaki yerini aldı. Bu ürün hem etkili hem de güvenli bir çözüm sunmuş oldu. 2004 senesinde ise Farekıran ürünü ile markanın ailesi daha da büyüdü. Güvekovan ise insanların giysilerini güvenle korumaya yardımcı oldu. Daha önceleri Eczacıbaşı İlaç Sanayi tarafından yönetilen Detan bu noktadan itibaren Eczacıbaşı Girişim Pazarlama tarafına geçmiş oldu. 

Detan Sinek

2009 senesine gelindiğinde markanın Kokusuz Sinekkıran ürünü piyasadaki yerini aldı ve ürün bazında en güçlü etkiye sahip ürünlerden bir tanesi olarak öne çıkarıldı. 2010'da Flush Out teknolojisini kullanan marka karıncaları saklandıkları yerden çıkaran etken bir madde kullanarak Karınca İlacını piyasaya sundu. 2000 senesinde Defans Losyonu çıkaran marka 2004 senesinde ise Defans Aerosol Sprey’i insanların beğenisine sundu. Defans Bitki Özlü ise ülkemizdeki ilk bitki özlü içerikli haşere kovucu özelliğini taşımaktadır. Bu ürün çok kısa bir süre içerisinde geniş kitlelerce büyük bir ilgi ile karşılandı. 

2010 senesinde Portatif Sinekkovan “Yılın Seçilmiş Ürünü - Tüketici İnovasyon Ödülü”ne layık görüldü. Aynı sene tüm ürünlerde yeni ambalaj tasarımına gidildi ve yeni görünümleri ile raflardaki yerlerini almaya başladı. Detan 7/24 ise 2013 senesinde üretildi ve sineklere karşı etkili bir koruma sağladı. Ürün 15 gün boyunca aralıksız tam etkili bir koruma sağlamaya yardımcı oldu. 

Detan Süper Elektrolikit

2016 senesinde Detan Süper Elektrolikit piyasaya sürüldü ve piyasadaki en uzun süre etki sağlayan ürün oldu. Markanın Sinek ve Hamam Böceği Öldürücü ürünü ise iki etkiyi aynı anda göstermesi ile öne çıktı ve büyük beğeni kazandı. Ürün kapalı alanlarda her iki problemi aynı anda yaşayanlar için üretildi. Karınca Yemi 2017 senesinde piyasaya sunuldu ve 6 ay boyunca aralıksız sağladığı koruyucu etki ile dikkatleri çekti. Rakiplerinden daha uzun süre etki sağlayan bu ürün pratik ve uzun süreli etki isteyenlerin favorisi oldu. 

Detan kalitesi ile sunulan ürünleri sitemizde daha yakından inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü tek bir tıklama ile sepetinize atabilirsiniz!

 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun