Kozmela.com

DOAL

Doal markasında 1 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Doal

Farklı saç tipleri için farklı çözümler bulma amacıyla ürünler sunan Famer Kozmetik’in en sık tercih edilen marka serilerinden bir tanesi de Doal’dır. Doal markası altında bakım sütü, şampuan, güçlendirici keratin şampuanı, bakım maskesi gibi ürünler bulunuyor. Doal keratin sütü ise saçlardaki etkisi ile öne çıkan bir üründür. Doğal keratin sütü hem saçlara hem de tırnaklara faydaları ile bilinmektedir. Hem saçların hem de tırnakların daha güçlü ve dayanıklı olmasına yardımcı oluyor.

Doal keratin sütünün en büyük özelliği vücutta keratin üretiminin teşvik edilmesine katkı sağlamasıdır. Keratin sürü genel anlamda saç tellerinin güçlü bir şekilde çıkmasına yardımcı olur. Daha sağlıklı bir görünüme kavuşmasına destek verir. Saçların hem beslenmesine hem de hızlı uzamasına katkı sağlar. Ayrıca keratin sütünün tırnak kırılmalarının önüne geçtiği ve güçlü tırnaklar ortaya çıkarmaya destek sağladığı da bilinmektedir.

Keratin maddesi aslında vücutta doğal olarak bulunmaktadır. Hem saçın hızlı, sağlıklı uzamasına hem de tırnakların güçlenmesine yardımcıdır. Ancak vücutta zamanla keratin üretim seviyesi düşmeye başlar. Bu seviye düştükçe dışarıdan destek almak gerekir. Bu sebeple doğal keratin sütü içeren ürünler kullanmak faydalı olabilir.

Doal keratin sütü çeşitleri saçlarda gerekli nemin sağlanmasına yardımcı olarak kuruluğun önüne geçmeye katkı sağlar. Zengin süt karışımı ve özler saçın beslenmesine yardımcıdır. Kullanılmaya başlandığı anda saçlarda ipeksi bir yumuşaklık hissedilir. Ayrıca bu yumuşaklıkla beraber saçlar çok daha kolay bir şekilde taranabilmektedir. Saçların daha parlak ve düz olmasını isteyenler için oldukça kullanışlıdır.

Doal keratin saç bakım sütü saçlarda kabarma ve elektriklenmeyi de önlemeye yardımcı olur. Bu anlamda saçlarındaki kabarmayı engellemek ve daha düz bir görünüm elde etmek isteyenler için de oldukça kullanışlıdır.

Standart düzleştiriciler proteinleri kırma adına toksik kimyasal kullanabilmektedir. Ancak saçlardaki bu düzleşme yapay olmakla beraber saça zarar verebilmektedir. Keratin sütlü bakım ise doğal özlerden formüle edildiği için kimyasalların verdiği hasarı ortaya çıkarmamaktadır. Saç tellerini kırmadan etkili bir bakım sağlamaya yardımcı olur.

Doal keratin saç bakım sütü ve saç spreyi kullanım şekli olarak birbirinden ayrılsa da etki bakımından aynıdır. Hangi kullanım daha rahat geliyor ise o tercih edilebilir. Saç köklerine hızla nüfuz eden keratin saç bakım sütü saçların nemlenmesine yardımcı olur ve bu anlamda saçlarda canlı bir görünüm ortaya çıkar. Saçlar çok daha hacimli ve sağlıklı görünür.

Saç bakımı konusunda etkili içeriği ile tercih edilen Doal ürünlerini Kozmela üzerinden inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü tek bir tıklama ile anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun