Kozmela.com

DOĞAN

Doğan markasında 2 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Doğan Sıcak Su Torbası

Itriyat ve medikal toptancısı olarak kurulmuş olan firma, 1994 yılı itibarı ile faaliyetlerine Doğan Ecza ve Hastane Levazımatı Paz. Tic. Ve San. Ltd Şti. ismi ile devam etmiştir. Gelişen ve değişen piyasa koşullarına bağlı olarak ve uyum sağlayarak üretimlerine devam eden firma hem kendi markası altında hem de toptancılığını yaptığı ürünleri sunmaktadır. Bu anlamda dünyanın pek çok yerinden kaliteli ürünleri ithal etmektedir. Doğan sıcak su torbaları ise insanlar tarafından sıklıkla tercih edilen ürünlerindedir.

Doğan Ecza ve Hastane Levazımatı Paz. Tic. Ve San. Ltd Şti. Hasta temizliği ve el hijyeninde Türkiye’deki tek tesise sahip KALICI SAĞLIK, erken gebelik testinde kaliteli ürün sağlayan DAYS COMFORT, ilkyardım konusunda sektöre yön veren FİRSTPLUS, medikal ürünler sektöründeki en eski ve en büyük üreticilerden MINION gibi firmaların ürünlerini insanlara sunmaktadır. Doğan sıcak su torbaları markanın üretmiş olduğu ve geniş bir kitle tarafından kullanılan ürünlerin başında gelmektedir.

Bunlarla birlikte; Türkiye’nin en çok satan steril kulak delme küpeleri NİNA, Türkiye’nin ilk insektisit markası ESEMMAT, Türkiye’den çıkıp dünyanın en kaliteli kulak tıkacı markası haline gelen OTIFLEKS, Dünyada pazar lideri konumunda bulunan MİCROLİFE tansiyon aletleri gibi daha pek çok bilinen markanın ürünlerini tüketicilerle buluşturmaktadır. Bu birbirinden değerli markaların ürünlerinin Türkiye’deki tek satış yetkilisi konumundadır.

Firmanın temel prensipleri Türkiye’nin her iline deneyimli ve profesyonel satış ekibi ile hızlı ve bir o kadar kaliteli hizmet vermek, geniş ürün gamı ile yeni ihtiyaçlara uygun yüksek kalite standartlarında çözümler sunmak, kurulduğu günden bu zamana kadar müşterileriyle olan karşılıklı güven ilişkisini devam ettirmektir. Tüm bu prensipler doğrultusunda portföye eklenen yeni müşterilerle de aynı sinerjiyi koruyabilmek önceliğidir. Doğan sıcak su torbaları markanın ürün gamında yer alan ve özellikleri ile öne çıkan kullanışlı ürünlerdir.

İşine verdiği değer ve ürünlerine olan inancı ile ülkedeki pazar payını büyüterek daha geniş kitlelere ulaşmayı hedeflemektedir. Bunun yanı sıra insan sağlığına verdiği önemi vurgulayarak bu konuda insanları bilinçlendirmeyi, her geçen gün daha üretken bir firma olarak yolunda emin adımlarla ilerlemeyi hedeflemektedir.

Sıcak Su Torbası

Doğan markasının ürettiği ve kalitesi ile tercih sebebi olan ürünlerinden bir tanesi de diğer adı termofor olan sıcak su torbasıdır. Kauçuğa benzer maddeden üretilen Doğan sıcak su torbaları içine sıcak su koyulan ve bu ısıyı belirli bir müddet muhafaza eden ürünlerdir. Özellikle üşüme gibi durumlarda, soğuk algınlığına benzer hastalıklarda sıklıkla tercih edilen Doğan sıcak su torbaları tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de yaygın bir kullanıma sahiptir. Piyasada farklı renk ve tasarımlarla sunulan bu ürünler Doğan markasının kalitesi ile insanlarla buluşuyor.

Doğan sıcak su torbaları diyabetik hastalar, nörolojik rahatsızlıkları olanlar, nedeni bilinmeyen ağrılar, enfeksiyon hastaları destek olarak kullanılabilirler. Ancak Doğan sıcak su torbaları kullanırken dikkat etmek gerekir. Çünkü yukarıdaki hasta gruplarında his kaybı yaşanabildiği için olası yanma durumlarına karşı tedbirli olunması tavsiye edilir. Cilt için hem sağlıklı hem de ekonomik Doğan sıcak su torbaları ve çeşitlerine Kozmela üzerinden ulaşabilir ve dilediğinizi anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun