Kozmela.com

DOMESTOS

Domestos markasında 25 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Domestos Çeşitleri

Level Brothers'ın kurucusu William Hesketh Lever 1890’lı yıllarda İngiltere’de temizlik ve hijyenin öne çıkmasına yardımcı olan Sunlight Soap hakkında fikirlerini not ederek bunu hayata geçirme adına çalışmalarına başlamıştır. Bunu yapmasının en büyük amacı temizliği yaygınlaştırmakla beraber kadınların iş gücünü azaltarak sağlığı desteklemek. 1800’lü yıllarda çıkan bu misyon günümüzde de Unilever’in kültürünün bir parçasını yansıtmaktadır. Günümüzde bu görüş insanların iyi hissetmesine, iyi görünmesine ve hayattan çok daha fazla keyif almasına yardımcı olmaktadır.

Unilever’in şu anda 190’dan fazla ülkede 400’ün üzerinde markası bulunmaktadır ve dünya çapında 149 bin çalışanı vardır. Ayrıca dünyanın her bir bölgesinde sayısız hissedarı da bulunmaktadır. Firma her gün neredeyse 2,5 milyar insana ulaşmaktadır. Kişilerin kendilerini, yaşadıkları alanı ferah ve temiz tutmak için tercih ettiği pek çok ürünü dağıtıyor ve pazarlıyor. Unilever ülkemizde ise 100 seneyi aşkın bir süredir insanlara temizlik ve hijyeni sunuyor.

Unilever’in pek çok güvenilir marka ürünü olduğundan hemen her evde bir Unilever temizlik ürünü ile karşılaşmak mümkündür. Firmanın bugün ülkemizde 6 fabrika yatırımı 5 bini aşkın çalışanı, 20 binin üzerinde tedarikçisi bulunmaktadır. Bunun yanı sıra 32 ülkeye de ihracatta bulunmaktadır. Bu sayede ülke ekonomisine de ciddi anlamda katkı sağlamaktadır. 

Domestos Ne İşe Yarar?

Unilever firmasının markalarından bir tanesi olan Domestos çamaşır suyu ve yüzey temizleyici çeşitleri ile ev ve işyerlerinde hijyen sağlamaya yardımcı oluyor. Mutfak, banyo, tuvalet gibi alanlarda etkili bir temizlik sağlayan bu ürünler ayrıca ortamda hoş bir koku bırakır. Çamaşır suyu çeşitleri yoğun kıvamlı dokusu sayesinde uzun süreli hijyen ve ferahlık sağlar. Zeminlerde, banyo seramiklerinde, mutfak ya da tuvaletlerde kapsamlı bir temizlik yapmaya olanak sağlar. Ev ya da işyerinin her bölümünde güven içerisinde kullanılabilir.

Domestos’un hijyenik sprey çeşitleri ise pratik uygulaması ile tercih sebebi oluyor. Zeminlerde, banyo seramiklerinde, tuvalet ya da mutfakta kullanılabilir. İçerisinde klor bazlı ağartıcıya yer verilmemiştir. Ayrıca temizlik esnasında giysilerde iz bırakmamaktadır. Bu sebeple rahat bir uygulama sağlar. Markanın köpük çamaşır suyu ise aktif mikro köpük teknolojisi sayesinde en zor, inatçı lekeleri bile güvenle temizlemeye yardımcı olur. Etkili formülü kolay durulama sağlar. Ovalama gerektirmeden tüm alanların, yağ ve kirin temizlenmesine yardımcı olur.

Domestos temizlik ürünlerinin tamamını Kozmela’da inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü tek bir tıklama ile anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun