Kozmela.com

DOPPELHERZ

Doppelherz markasında 1 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Doppelherz Kollagen Beauty

Eczacı Alfred Queisser tarafından 1897 yılında Almanya’da kurulmuş olan marka geçmişten günümüze ürettiği güvenilir takviye gıda çeşitleri ile adından söz ettirmektedir. Doğal etken maddelerden oluşan formülleri ile insan vücudunun ihtiyaç duyduğu desteği sağlamaya katkıda bulunur.

Doppelherz Nedir?

Doppelherz 69 ülkeye takviye edici gıda ihraç eden ve takviye gıda markaları arasında saygın bir yere sahip olan güvenilir bir markadır. Ürünlerini geliştirirken kullanıcılarının maksimum fayda almasını hedefler. Ürünleri içerisinde zararlı, koku verici maddeler ve tatlandırıcılar yer almaz. İnsana fayda temelinde müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş olan markalardan bir tanesidir.

Marka, insanların günlük yaşam telaşı, zamansızlık, evde, okulda iş yerinde yeterli derecede beslenememe ve ihtiyacı olan vitamin ve mineralleri sağlayamama gibi durumlar söz konusu olduğunda takviye gıdaları ile insanların ihtiyaçlarına cevap vermeye çalışmaktadır. Doppelherz ürünleri beslenme ihtiyaçlarına daha iyi cevap verebilme adına destek olmaktadır.

Doppelherz Kollagen

Doppelherz markası altında pek çok ürün bulunuyor. Bunlar arasında en çok tercih edilenler Doppelherz Kollagen Beauty denilen ürünler. Bunların yanı sıra Aktiv Vitamin B12, Doppelherz Aktiv Biotin + L-sistein + Çinko gibi ürünler sık bir şekilde tercih ediliyor. Tüm bu ürünler insan sağlığını ve dolayısıyla bağışıklığı önemseyen, yüksek kalite standartlı ürünler olarak öne çıkmaktadır. Marka tüm ürünlerini son teknoloji ile geliştirmekte ve Doppelherz kullananlar tarafından da tavsiye edilmektedir. Marka, Aktiv L Arjinin, Vitamin C 750, Doppelherz Omega-3, Aminoasitler, Vitamin D 800 IU gibi geniş ürün seçenekleri sunmaktadır.

Doppelherz Türkiye

Günümüz beslenme alışkanlıklarının değişmesi ile birlikte insanlar gıdalara ek olarak takviye gıdalara yöneliyorlar. Bu konuda tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de Deoppelherz sıklıkla tercih edilmektedir. Vitamin, protein, mineral, karbonhidrat gibi besin öğelerini sıvı, toz ve tablet formlarında sunan marka beslenmenin yetersiz kaldığı yerlerde yardımcı olabilmektedir. Vücudun kendi kendine üretemediği bazı vitamin ve mineralleri dışarıdan alarak vücuda en iyi destek sağlamak da mümkün olabilmektedir. Doppelherz markası yıllardır olduğu gibi Türkiye takviye gıda pazarında kalitesi ile bu desteği en iyi şekilde sağlamaya devam etmektedir. 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun