DR. WHİTE

Dr. White markasında 1 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Dr. White

Diş bakımı hem kişisel bakım adına hem de sosyal anlamda etkileri açısından sonra derece önemlidir. Kullanılacak diş bakım ürünü kişinin ağız hijyenini sağlamakla beraber kişinin özgüvenini de yerine getirmektedir. Bembeyaz parlayan dişler, ağız dolusu rahat bir gülümseme için önemlidir. Ayrıca diş bakımı sadece görünüm anlamında değil diğer organları da etkilediğinden ihmal edilmemesi gereken bir durumdur. Sağlıksız dişler sadece diş ve diş etini etkilemez.

Diş çürükleri, diş etinde çekilme gibi durumlar diş kaybı ile sınırlı kalmayacaktır. Yeteri kadar çiğnenemeyen besinler yutulduğunda sindirim sistemini olumsuz yönde etkileyecektir. Dr. White, ağız ve diş bakım ürünleri etkili içeriği ile diş çürüklerini önlemeye yardımcı oluyor. Ülkemizde de pek çok kişi tarafından tercih edilen Dr. White diş macunu kapsamlı bir ağız bakımı sunmaktadır. Tartar oluşumunun engellenmesine ve ağızda ferahlık sağlamaya yardımcıdır.

Etkili bir formüle sahip olan Dr. White dişlerin beyaz ve parlak bir görünüme kavuşmasına yardımcıdır. Günde 2 defa düzenli kullanımda dişlerde etkisini hızla göstermektedir. Diş ve ağız bakımına özen gösterenlerin favori markalarından bir tanesi olan Dr. White uygun fiyatı ile herkesin alıp kullanabileceği bir diş macunudur. Yoğun bir içeriğe sahip olan diş macununu hem yetişkinler hem de çocuklar kullanabilmektedir.

Kapsamlı bir ağız ve diş bakımı için tercih edebileceğiniz Dr. White diş macununu Kozmela’da inceleyebilir ve dilediğiniz an siparişinizi verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun