Kozmela.com

Driclor Roll-On

Driclor markası GlaxoSmithKline şirketler grubu bünyesinde yer almaktadır. Türkiye’de 1959 yılından beri faaliyetlerini sürdürmektedir. Aşı, ilaç ve tüketici sağlığı alanında hizmet vermektedir. Bölge yönetimi ise İstanbul’dadır. Antiperspirant markası olan Driclor aşırı terlemeyi kontrol altına almaya ve kötü koku oluşumunu engellemeye yardımcı üründür.

Gün içerisinde insanlar her ne kadar kişisel bakımlarına özen gösterseler de hem mevsimsel hem de kişinin fizyolojik yapısı gereği aşırı terleme söz konusu olabiliyor. Aşırı terleme ise beraberinde kötü koku oluşumunu ortaya çıkarır. Terleme insan doğası gereği normal ve gerekli bir şeydir. Terleme dediğimiz şey insan sağlığı için önemli olsa da terleme ile birlikte ortaya çıkan bakteriler kötü koku oluşumuna neden olabiliyorlar. Bu da kişiyi sosyal yaşamda oldukça zor durumlara sokabiliyor.

Özellikle koltuk altı, ayak, el ve sırt gibi bölgelerde yoğun bir terleme söz konusu olabiliyor. Sadece yoğun sıcak havalarda terleyen insanlar olduğu gibi mevsim fark etmeksizin sürekli terleyen insanlar söz konusudur. Driclor Antiperspirant Roll On terleme ile ortaya çıkan kötü kokuyu engellemeye yardımcı oluyor. Bunu yaparken ise hızlı ve etkili bir sonuç ortaya çıkarıyor. Kullanılmaya ilk başlandığı andan itibaren etkisini hızla göstermektedir. Üstelik tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun geliştirildiğinden herkes kullanabiliyor. Ayrıca içeriğinde klorür, alüminyum, alkol ya da su barındırmıyor.   

Driclor Solution Roll-on 20 ml

Güneşli ya da sıcak ortamlar bir yana kişi spor yaptığında ya da belirli aktivitelere katıldığında terleyebilir. Bu terleme aslında kişinin kendini serinletme mekanizmasıdır. Herhangi bir terleme gerekmeyen koşullarda dahi vücudun su atması terleme olarak nitelendirilebilir. Terleme kişinin elbisesinde su şeklinde kendisini belli eder. Kişi böyle bir durumda hem kendisi rahatsız olabilir hem de çevredekilere karşı bir mahcubiyet hissedebilir. Aşırı terleme durumuna karşı insanlar farklı önlemler almak durumunda kalabiliyor. Driclor ise insanlara normal terleme fonksiyonunu engellemeden, kişiyi rahatsız etmeden kötü kokunun önüne geçmesine olanak sağlıyor.  

Koltuk altı bölgesine uygulama yapıldığında ciltteki kötü kokuyu engellemeye yardımcı olan roll-on deodorant ilk kullanımdan itibaren etkisini en iyi şekilde gösteriyor. Hem aşırı terlemeyi kontrol altına almayı hem de kötü koku oluşumunu engellemeye olanak sağlıyor. Driclor Solution Antiperspirant ter kıvamını yoğunlaştırarak kümelenmesine neden oluyor. Bu sayede oluşan kümeler cilt yüzeyinde gözenekleri tıkayabiliyor. Bu da terin deri yüzeyinden çıkmasını engelliyor. Bu şekilde vücut tarafından emilen ter normal bir şekilde dışarı atılmış oluyor.

Driclor roll-on kullanımı oldukça kolaydır. Sabahları duştan sonra ya da ihtiyaç durumunda gün içerisinde, arzu edilen bir saatte uygulama yapılabilir. Roll-on’u kullanmadan önce temas halinde olacak bölgenin kuru olması önemli oluyor. Çünkü nemli bölgede tahriş gibi durumlar ortaya çıkabiliyor. Gece yatmadan uygulama yapılacaksa ürünün dik halde, tek bir tabaka şeklinde uygulanması gerekiyor. Sabah ise uygulama yapılan bölgenin yıkanması ve tercih edilen bir deodorantın sürülmesi yeterli oluyor. 

İlk hafta her gün kullanılması gereken ürün ardından gelen haftalarda bir ya da kez uygulanması yetiyor. Kullanmaya başladıktan birkaç hafta sonra ise aşırı terlemede gözle görülür derecede azalmalar söz konusu olabiliyor. Kullanım oranı ise kişinin ihtiyacına göre ayarlanabiliyor. Ancak Driclor Antiperspirant kullanırken birtakım noktalara dikkat etmek gerekebiliyor. Islak ve yeni tıraş edilmiş bölgelere uygulanmaması gerekiyor. Ayrıca hassas cilt tipli kişilerin de uygulama yaparken dikkat etmesi önemli. Tek tabaka halinde uygulama yapılması gerekiyor. Çünkü yoğun bir kullanım ile ciltte kaşıntı ya da tahriş gibi durumlar ortaya çıkabiliyor. Ürünün dik bir şekilde tutulması gerekiyor. Bununla beraber göz ile temastan da kaçınmak son derece önemli bir durum. Kullanım sonrası kapağının sıkı bir şekilde kapatılması gerekiyor ki bu sayede uzun süre ürünü kullanmak mümkün olabiliyor. Uzmanlar metal yüzeyli eşyalarla temasından da kaçınılması gerektiği tavsiyesinde bulunuyorlar.

Driclor Antiperspirant Roll-On 20 ml fiyat

Driclor Antiperspirant Roll On kullanımı ile birlikte koltuk altlarında kuruluk ve serinlik hissi ortaya çıkıyor. Kullanım kolaylığı sağlayan ürün diğer deodorantlara göre de oldukça az yer kaplaması ile öne çıkıyor. İhtiyaca en iyi şekilde cevap veren roll on deodorant uygun fiyat ve uygun ödeme koşulları ile sunuluyor. Etkisi göz önüne alındığında ise fiyat kalitesi performansının ne denli doğru orantıda olduğu görülebiliyor.

Evde, yolda, okulda, işte kısacası tüm yaşam alanlarında ter kokusu gibi ciddi bir problemin önüne geçmek için Driclor etkili bir destek sunuyor. Bu sayede kişi nerede olursa olsun hareket kısıtlaması yaşamadan rahatlıkla günlük yaşamına devam edebiliyor. İçeriğindeki yoğun bileşenler sayesinde cilt tipi ne olursa olsun kişiyi yoğun terleme ve beraberinde gelen kötü koku sorunundan etkili bir şekilde kurtarmaya yardımcı oluyor.  Driclor Antiperspirant Roll On’u sitemizde yakından inceleyebilir ve size en uygun ödeme koşulu ile dilediğiniz an sipariş verebilirsiniz.

 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun