DRİCLOR

Driclor markasında 1 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele
Driclor Antiperspirant Roll On 20ml Driclor Antiperspirant Roll On 20ml 89,90 TL 71,90 TL %20
İNDİRİM
Sepete Ekle

Driclor

İnsan fizyolojisi için önemli olan terlemenin amacı vücut ısısını vücut yüzeyinden kaybedilen sıcaklık ile dengeleme yapmaktır. Eğer bir insan terlemez ise vücut ısısı çok fazla yükselir. Yorucu fiziksel aktivite, duygusal stres, hava sıcaklığı gibi durumlarda insan vücudu normalden çok daha fazla terler. Bu durumda ter damlacıkları ortaya çıkar ve bunları cilt üzerinde görmek mümkündür. Bunun anlamı vücudun ısıyı sabit tuttuğudur ve bu sağlıklı bir durumdur.

Ancak terleme ile birlikte bakteriler ortaya çıkar ve bu bakteriler kötü kokuya neden olur. Bu kokuyu engellemek için ise ter kokusunu engelleyerek cilt üzerinde hoş koku bırakacak bir ürün kullanmak gerekir. Driclor roll on ise ter kokusunu engelleme adına etkili bir çözüm sunmaktadır.

Driclor Roll On

Driclor roll on etkili içeriği ile bakterilerin dolayısıyla terin yaydığı kötü kokuyu ortadan kaldırma adına iyi bir yardımcıdır. Kullanması oldukça pratik olduğundan kolaylıkla uygulanabilir. Ancak bu ürünü uygularken cildin kuru olmasına dikkat etmek gerekir. Kuru koltuk altına uygulanacak olan Driclor roll on yine kuruduktan sonra gün boyunca kötü kokulara karşı savaşmaya yardımcı olacaktır. Ürünün verimini düşüreceğinden terli, nemli cilde uygulamamak gerekir.

İnsanların çok daha az terledikleri zaman dilimi geceleridir. Geceleyin kuru cilde uygulanacak roll-on alüminyum bazlı aktif maddesinin ter kanallarına çok daha fazla çekilmesine yardımcı olacaktır. Bu durum ter bezlerine terlemeyi azaltmaları ya da durdurması adına gerekli sinyalleri göndermiş olacaktır.

İlk etapta geceleri sadece bir kez tek bir film tabaka uygulamak yeterlidir. Üst üste sürmeye gerek yoktur. Sabah kalkıldığında ise uygulama yapılan bölge yıkanmalıdır. Ardından rutin deodorant uygulaması yapılabilir. Eğer aşırı terleme azalmaya başlarsa bu uygulamayı haftada 1 ya da 2’ye düşürmek de mümkündür.

Kullanım başladıktan sonra 1-2 hafta sonrasında terlemede ciddi azalmalar gözlemlenebilir. Buna göre uygulama sıklığını da azaltmak mümkündür.

Driclor Fiyat

Driclor diğer roll-on’ların aksine sadece anlık ter kokusunu gidermeye yardımcı olmaz, gece uygulandığından ve emilim gösterdiğinden aşırı terlemeyi de kontrol altına almaya yardımcı olur. Bu sayede kullanan kişi gün içerisinde, sosyal yaşantısında endişe duymadan, hem kendine hem de başkalarına rahatsızlık vermediğini bilerek yaşamına devam edebilecektir. Driclor etkili içeriği kadar uygun fiyatı ile de herkesin rahatlıkla alıp kullanabileceği standartlardadır.

Driclor fiyatı, içeriğinin etkisi ile uygun bir paralelliktedir. Herkes ürüne avantajlı fiyat aralığında sahip olabilir ve ter kokusundan rahatlıkla kurtulabilir. Driclor özellikleri, fiyatı ve uygun ödeme seçeneklerini Kozmela üzerinden görebilir ve dilediğiniz an siparişinizi verebilirsiniz.

 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun