Kozmela.com

Dr. Plante

Sağlıklı bir cilde kavuşmak için doğru ürünü kullanmanız yeterlidir. 2016 yılından bugüne kantaron bitkisinin mucizevi içeriği ile doğal ve etkili cilt bakım ürünlerine imza aran Dr. Plante ile tanışmanızın zamanı geldi. Ürünleri uluslararası laboratuvarlarda test edilmiş olup cildiniz için özel olarak geliştirilmiştir. Kantaron bitkisinin cilt üzerindeki olumlu etkileri bilinmektedir. Dr. Plante ise bu etkili bitkinin özünden üretmiş olduğu cilt bakım yağını sizlere sunmaktadır. Özellikle tüm cilt tiplerine uygun olarak formüle edilen ürünler etkili destekleyici ürünler olarak dikkatleri çekiyor. Ayrıca ürettiği ürünlerin kullanımının kolay ve pratik oluşu ayrıca insanların tercih sebeplerinden oluyor. Tüm cilt ihtiyaçlarınızı bir kere karşılamaya yardımcı olacak olan Dr. Plante ürünlerinin etkileri ile şimdi siz de tanışın.

Dr. Plante Roll-On

Cildinizin ihtiyaç duyduğu bakımı Dr. Plante ile sağlarsınız. Çift etkili doğal roll-on deodorant ile artık ter kokusu sorunundan sonsuza kadar kurtulabilirsiniz. Koltuk altı bakımı için özel olarak geliştirilmiş olan Dr. Plante Roll-On deodorant vücutta meydana gelen kötü kokuları önlemeye yardımcı etki sağlamaktadır. Doğal aktif bileşenleri vardır ve bu bileşenler sayesinde tüylerin azalmasına katkı sağlar. Dr. Plante Roll-On giysilerinizde, elbiselerinizde herhangi bir leke oluşumu yapmaz. Doğal ve bir o kadar hafif bir yapısı, kokusu vardır. Hem kadın hem de erkeklerin kullanımına uygun olarak üretilmiştir. Kullanımı ise oldukça kolaydır. Uygulama öncesi ürünü çalkalamalı ve ardından temizlediğiniz cilde uygulamalısınız. Tüm ciltler için uygun olduğundan cilt tipiniz ne olursa olsun kullanabilirsiniz.

Dr. Plante Sarı Kantaron Yüz Kremi

Yüzünüz için ihtiyaç duyduğunuz bakımı size Dr. Plante sağlıyor. Özellikle cildiniz sivilceye eğilimli ise kusursuz bir bakım sunar. Bununla beraber cilt tonunuzu eşitlemeye katkı sağlar. Cilt üzerinde herhangi bir nedenden dolayı oluşmuş pürüzlerin temizlenmesine yardımcıdır. Cildin ihtiyaç duyduğu günlük nem ihtiyacının sağlanmasında ekstra destek sağlar. Cildin en büyük sorunlarından kırışıklık ve yaşlanma gibi durumları en aza indirmede yardımcı faktör oynar. Dr. Plante ile cildiniz için gerekli bakımı en uygun ürünlerle sağlayabilirsiniz. Dr. Plante ürünlerini Kozmela’da inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü vakit kaybetmeden sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun