Kozmela.com

Edel White

1954'ten beri İsviçreli Curaden grubu ağız bakımında yeniliğe öncülük etmektedir. İsviçre'nin farmasötik endüstrileri merkezi Basel'de bulunan Scanderra, bu grubun ayrılmaz bir parçasıdır.

İsviçre'de cirosunun %100’ünü ağız bakımından elde eden tek şirket olan Scanderra, diş bakımında yüksek kalitede çözüm sunan İsviçre çakısı geliştirmeye adamıştır.

İsviçre profilaksisinin başarı öyküsüne derinden bağlı olan uluslararası ekipleri, ağız sağlığınızı iyileştirmek ve gülüşü daha da güzelleştirmek için her gün yorulmadan çalışmalarına devam etmektedir. Devamlı olarak küresel ölçekte daha kaliteli malzemeler ve daha verimli yöntemler aramaktadır. İnsanlara en iyi ağız bakımını sunma adına ürün yelpazesini sürekli geliştirmektedir.

İsviçre kalitesini sunan firma İsviçre merkezinde araştırılan ve tasarlanan diş ürünleri sunmaktadır. Diş fırçalarında Konex HD® ultrasoft kıllar kullanan firma geleneksel diş fırçalarından beş kat daha ince ve dayanıklıdır. Firma, tüm aile bireylerinin temiz dişler ve sağlıklı diş etleri adına çözüm bulmayı amaçlamaktadır.

Edel White Arayüz Fırçası

Ağız ve diş bakımında kalitesi ile sektörde farkını her daim göstermiş olan İsviçre’nin önde gelen markalarından Edel White; diş fırçası, arayüz fırçası, fırça kürdan, diş ipi gibi ürünlerle insanların en önemli kişisel bakım ihtiyaçlarını karşılamaya yardımcı oluyor. Edel White arayüz fırçası diş boşluklarının güvenli, kolay temizlenmesi adına önemli bir yardımcıdır. Fırça teli kaplamalı olduğundan implantlar için de uygundur. Esneyen bir sap yapısına sahiptir ve güçlü bir tutuş sağlar. Fırça plastik boyundan büküldüğü için ise daha uzun ömürlüdür.

Edel White Diş Fırçası

Ağız bakımı denildiği zaman ilk akla gelen ürün hiç şüphesiz diş fırçalarıdır. Edel White yüksek kalitede, ergonomik diş fırçaları ile insanlara diş fırçalamayı hem daha pratik hem de daha keyifli hale getiriyor. Çok ince ve dayanıklı konex hd fırça kıllarına sahip olan Edel White diş fırçası kılları ile dişleri nazik bir şekilde temizlemeye yardımcı olur. Fırçanın sapı esnek olduğundan oluşabilecek basıncı da rahat bir şekilde karşılar.

Edel White Fırça Kürdan

Diş fırçalama esnasında diş ve diş etleri arasında bazen kırıntılar kalabiliyor. Bu fark edilmeyen kırıntılar bakteri oluşumuna neden olabiliyor. Bu sebeple fırçalama ile birlikte Edel White’ın fırça kürdanı kullanıldığında dişler çok daha sağlıklı olacak ve diş temizliği kapsamlı bir şekilde yapılmış olacaktır. Edel White fırça kürdanın kullanımı da oldukça pratiktir. Kolay kavrama ve kullanım sağlayan bu kürdan ergonomik bir tasarıma sahiptir.

Diş etlerine herhangi bir şekilde zarar vermeden diş aralarındaki yemek kalıntılarını çıkarmaya yardımcı olur. Diş arası hijyeni için tasarlanmıştır ve bu anlamda etkili bir temizlik için diş temizliğinde önerilmektedir. Edel White fırça kürdan içeriğinde herhangi bir metal türü barındırmaz. Ortodontik teknik parçaları ve implantları olan kişiler için de ideal bir kullanıma sahiptir.

Edel White ürünlerinin tamamını Kozmela üzerinden inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun