Kozmela.com

EMZİRME ATLETİ

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Emzirme Atleti

Hamilelik dönemi anne adayları için mucizevi bir dönemdir. Hamilelik süresince dünyaya gelecek olan bebeğinin heyecanını yaşayan anne doğum sonrası için hazırlıklarını yapmaya başlar. Bebeği için özel olan ürünleri özenle seçen anne adayı, doğum sonrası için de kendisine özel olan ürünleri araştırmaya başlar.

Hamilelik döneminde olduğu gibi doğum sonrasında da anneler için özel ürünler bulunur. Bu ürünler annenin daha konforlu ve rahat bir dönem geçirmesine yardımcı olur. Emzirme anneler ve bebekler için oldukça önemli bir süreçtir. Doğumla beraber başlayan emzirme dönemi yaklaşık 1 yıl boyunca sürer. Anne sütü bebeklerin sağlıklı gelişimi için oldukça önemlidir.

Annenin bebeği doğru kucaklaması, emzirme sırasında annenin duruşu, annenin tercih ettiği kıyafetler gibi faktörler emzirme sürecinin daha sağlıklı ilerlemesinde etkili olur. Emzirme sürecinde annelerin en çok tercih ettiği ürünlerden biri emzirme atletidir. Emzirme atleti annelerin konforlu bir emzirme süreci geçirmesine yardımcı olur.

Emzirme sırasında anne ne kadar konforlu olursa bebeğini o kadar rahat ve kolay emzirir. Annesi tarafından rahat emzirilen bebekler bunu hisseder ve daha huzurlu olurla. Annenin emzirme sırsında zorlanması ve konforsuz olması bebeğin emzirme sürecini olumsuz etkileyebilmektedir. Emzirme atleti, annelerin emzirme sırasında konforlu ve rahat olması için özel olarak tasarlanmıştır. Emzirme atleti dışardan bakıldığında standart atletlerden farklı bir görüntüye sahip değildir. Emzirme atletlerinin kullanımı oldukça pratiktir. Emzirme atletlerinin pek çok çeşidi bulunmaktadır. Korseli, çıtçıtlı, destekli gibi modelleri vardır.

Emzirme atletlerinin kullanım amacı annenin kolay bir emzirme süreci geçirmesine yardımcı olmak ve pratik kullanım sayesinde annelere zaman kazandırmaktır. Annelerin en çok zorlandığı şeylerden biri dışardayken bebeklerini emzirmektir. Emzirme atleti, pratik oluşu sayesinde annelerin kolay bir şekilde bebeklerini emzirmesine yardımcı olur. Annelerin kolay bir emzirme süreci geçirmesine yardımcı olan emzirme atletleri annelerin en büyük yardımcılarından biridir. 

Emzirme Atleti Çeşitleri Nelerdir?

Emzirme atletleri için pek çok çeşit vardır. Anneler bu çeşitler arasından beğenisine uygun olan modeli kolaylıkla seçebilir. Genel olarak toparlayıcı, süngerli veya süngersiz, korseli gibi modelleri bulunur. Anneler tarafından sık tercih edilen modellerden biri toparlayıcı emzirme atletidir. Emziren annelerin göğüsleri sütlerle dolu olduğu için hamilelik öncesine göre daha büyüktür. Toparlayıcı emzirme atletleri göğüslerin daha küçük ve toparlanmış görünmesine yardımcı olur.

Pedli emzirme atletleri de çok fazla tercih edilen modellerdendir. Göğüs bölgesinde ped olan atletlerdir. Bu model atletler kıyafetlerin şık görünmesine yardımcı olur. Pedsiz emzirme atletleri annelerin genelde evde tercih ettiği atletlerdir. Göğüs bölümünde ped olmadığı için daha rahattır. Kullanımı oldukça pratiktir. Korseli emzirme atleti de anneler tarafından oldukça fazla tercih edilmektedir. Hamilelik sürecinde alınan kiloların verilmesi biraz zaman alabilir.

Korseli emzirme atletleri daha formda bir görüntüye kavuşmaya yardımcı olur. Anneler bu tarz atletleri genelde özel günlerde giyinmeyi tercih etmektedir. Şık kıyafetlerin altından giyinilen korseli emzirme atletleri sayesinde hem formda bir görüntü sağlanır hem de rahat bir emzirme süreci yaşanır. Korseli emzirme atleti göbek ve karın bölgesini sararak anlık incelmeye yardımcı olur. Anneler birçok çeşit ürün arasından kendileri için en uygun emzirme atleti modelini seçebilir. 

Emzirme Atleti Nasıl Kullanılır?

Emzirme, anneler ve bebekleri için oldukça keyifli bir süreçtir. Fakat standart atletler ile yapılan emzirmeye süreci bazen yorucu olabilmektedir. Emzirme atleti, annelerin bebeklerini daha kolay ve pratik bir şekilde emzirmelerine yardımcı olur. Evde, dışarda veya seyahat sırasında kolay bir emzirme imkanı sağlar. Emzirme atletinin kullanımı oldukça pratiktir.

Tüm emzirme atletlerinin kullanım şekli temelde aynıdır. Bebeğin emzirme vakti geldiğinde atletin askı bölümünde bulunan klipsin açılması yeterli olacaktır. Klipsi açılan atletin göğüs bölgesindeki parçası aşağı doğru açılır ve emzirme sürecine başlanır. Emzirme işlemi bittiğinde aynı şekilde göğüs bölgesindeki parça yukarı kaldırılarak klipsi takılır. Birçok model ve çeşitte emzirme atleti vardır. Anneler kendi beğenilerine göre en uygun olan ürünü rahatlıkla seçebilirler. 

Emzirme Atleti Fiyatı

Emzirme atletleri, emzirme dönemindeki annelerin en sık tercih ettiği ürünlerden biridir. Kolay ve pratik bir emzirme sağlayan ürünler için piyasada birçok çeşit bulunmaktadır. Çok fazla çeşide sahip emzirme atletleri için fiyat alternatifleri de oldukça fazladır. Ürünün fiyatlarını etkileyen faktörlerden biri markalarıdır. Emzirme atletleri için birçok marka bulunur. Her markanın fiyat skalası ürünün kullanıldığı kumaş cinsine, modeline göre farklılık göstermektedir. Emzirme atletlerinin fiyatlarını etkileyen diğer bir faktör ise modelleridir. Pedli ya da pedsiz emzirme atletleri, korseli veya toparlayıcı emzirme atletlerinin fiyatları farklılık göstermektedir. 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun