EMZİRME ATLETİ

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Emzirme Atleti

Uzmanlar anne sütünün bebek için en iyi beslenme şekli olduğu konusunda hemfikirdirler. Annelerin doğum sonrası rahat emzirme yapabilmesi için ise pek çok firma çeşitli ürünler sunuyor. Emzirme atleti de bunlardan bir tanesidir. Yeni doğum yapmış bir annenin bebeğini emzirebilmesi adına oldukça kullanışlı ürünlerdir. Doğum sonrası her şey bebeğe göre şekillenmek durumundadır. Özellikle annenin yaşam tarzı bu çerçevede şekillenecektir. Annenin beslenmesi, uyku düzeni ve hatta giydiği kıyafetler bile bebeğe odaklı olacaktır.

Hamilelik atletleri iç çamaşırı olarak tasarlanan giyeceklerdir. Siyah, beyaz ya da ten rengi gibi oldukça popüler renklerde üretilmektedir. Bu atletler sütyen yerine takılarak kullanılmaktadır. Özellikle hamilelik döneminde hormonal değişimlerle beraber annenin vücudu büyüyeceğinden sert kumaşlı atletlerden kaçınmak gerekir. Bunun yerine daha esnek ve değişim geçiren bedene rahat uyum sağlayan hamilelik atletlerini tercih etmek yerinde olacaktır. Bu atletler aynı zamanda doğum sonrasında da oldukça kullanışlıdır. Bu tip atletler bebeği rahat bir şekilde emzirme imkânı sunar.

Bebeğini anne sütü ile besleyen anneler hem evde hem de bir toplulukta bebeklerini beslerken rahat hissetmek isterler. Eskiden bu yönde üretilen kıyafetler oldukça azdı ancak günümüzde hamile elbise pazarı oldukça genişledi. Pek çok güvenilir marka bu anlamda yeni tasarım rahat ürünler geliştirmeye ve üretmeye başladı. Lohusa atleti dendiğinde farklı tarzda üretilen pek çok çeşidini görmek mümkün. Bebeği hızlı ve sağlıklı bir şekilde beslemeye olanak tanıyan bu lohusa atletleri anne adaylarına büyük konfor sağlıyor.

Emzirme atletlerinde özel çıtçıt, klips ve kancalar bulunuyor. Bunlarda kumaşın bir kısmının aşağı katlanmasına yardımcı olan aksesuarlardır. Elbiseyi, gömleği açmak ya da düğmenin üst kısmını açarak bebeği beslemek gerekiyorsa alta giyilecek bir hamilelik atleti büyük kurtarıcı konumdadır. Bu sayede bebeğin beslenmesi gerektiğinde lohusa atleti kolaylık sağlayacaktır. Geniş kol açıklıkları ya da derin bir boyun çizgisi olan lohusa atleti emzirecek olan anneye rahat hareket imkânı verecektir.  

Emzirme Atleti Fiyatları

Emzirme atleti seçerken bambu ya da pamuk gibi doğal liflerden üretilmiş ürünleri tercih etmek yerinde olacaktır. Doğal kumaşlar cildin nefes almasına yardımcı olur. Sentetik kumaşlar ise yoğun sıcaklık verebilir, terletebilir. Lohusa atleti seçerken bu gibi ufak detaylara dikkat etmekte fayda olacaktır. Pek çok marka bu konuda geniş ürün yelpazesi ile farklı seçenekler sunuyor.

Destekli emzirme atletleri anneler bebeklerini emzirirken göğüslerin ihtiyaç duyduğu desteği sağlamaktadır. Bu atletlerin en büyük ve önemli özelliği bebek tutulurken hızlı bir şekilde müdahale edip tek elle rahat bir şekilde açılabilmesidir. Bu atletlerin temel amacı anneye konfor alanı sağlamaktır.

Destekli emzirme atletleri annenin karnını sarmakta ve ısıtmaktadır. Bu sebeple lohusalık gibi önemli ve hassas bir dönemde tercih sebebidir. Korseli emzirme atletleri ise doğum sonrasında bedenin karın bölgesini sıkılaştırır. Bu da bölgenin şekillenmesine yardımcı olur. Dikişsiz modelleri anneyi rahatsız etmez ve kıyafet altından belli olmaz.

Emzirme atleti fiyatları ise marka ve modele göre farklılık gösterebiliyor. Ancak pek çok markanın emzirme atlet çeşidi olduğundan farklı fiyat aralıkları görmek mümkün olabiliyor. Emzirme atleti çeşitlerinin tamamını Kozmela üzerinden inceleyebilir ve dilediğiniz markanın dilediğiniz ürününü vakit kaybetmeden anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun