Kozmela.com

ENDOCARE

Endocare markasında 1 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Endocare Ürünleri

27 yıldır kozmetik sektöründe yaptığı çalışmalar ve ortaya çıkarttığı ürünler ile Endocare insanlara bu alanda en iyiyi sunmayı hedefleyen ve başarılı sonuçları ile bu yolda emin adımlarla ilerleyen bir markadır. Marka çalışmalarını Harvard Üniversitesi gibi nitelikli kurumlardaki araştırmacılarla beraber uzman dermatologlarla yürütmektedir. Endocare kozmetik sektöründe bol alternatif ürün çeşitleri ile insanların ihtiyacını en iyi şekilde karşılamaya yardımcı olan bir markadır.

Marka, 20 yılı aşkın süredir cilt bakım ürünleri geliştirmekte ve güncel cilt sorunlarına yardımcı olma adına ürünlerini insanlarla buluşturmaktadır. Endocare cilt üzerinde olumlu etkiler sağlayan ürünleri hücre yenilenmesine destek olmaktadır. Endocare gel cream sadece evlerde değil pek çok güzellik merkezinde de sıklıkla tercih edilmektedir.

Yenilikçi ve eşsiz güneş koruması sağlayan kremi ile Endocare Madrid’de 2013 senesinde düzenlenmiş olan ve 56 ülkenin katıldığı 8. Geleneksel Kozmetik & Eczacılık Ödüllerinde birinciliği almıştır.

Endocare Nemlendirici Krem

Cilde doğru bir bakım yapabilmek için kişinin cildini çok iyi tanıması gerekir. Endocare cildin ihtiyacına göre cilde gerekeni vermeye yardımcı ürünler sunar. Geliştirdiği aktif içerikler ile cilt sorunlarını en aza indirmeye çalışır. Markanın cilt bakım ürünleri arasında nem maskesi, peeling etkili krem, yardımcı bakım kremi, güneş koruyucu krem, leke serumu, temizleme jeli, göz ve dudak çevresi bakım ürünü, cilt tazeleyici krem, güçlendirici serum gibi ürünler bulunuyor.

Endocare ürün serileri içerisinde cilt sorununa yönelik çözüm sunan ürünler bulunmaktadır. Kuru, yağlı, karma ciltlere özel bakım bu ürünlerle mümkün olmaktadır. Cilt bakımının temelini cildin nemlendirilmesi, temizlenmesi ve sıkılık kaybının önlenmesi oluşturmaktadır. Endocare ürünleri tüm bu işlemleri doğal özlerle formüle edilmiş ürünlerle sağlamaktadır. Cilt kremleri içerisinde yer alan sorbitol ve laktik asit gibi bileşenler cildin nemlenmesine yardımcı olur. Ayrıca Endocare ürünleri ciltte pürüzsüz, ferah ve canlı bir görünüm ortaya çıkmasına katkı sağlıyor.

Endocare cilt nemlendirici ürünler ciltteki yaşlanma belirtilerini, ince çizgileri en az indirmeye yardımcıdır. Ayrıca cilde zararlı serbest radikallerle en iyi şekilde savaşmaya destek verir. Endocare tüm cilt tiplerine uygun bakım ürünleri ile yardımcı oluyor.

Endocare gel cream ciltteki kuruluğun önlenmesine, cildin yumuşak kalmasına yardımcı olur. Ayrıca peeling, lazer gibi işlemlerden sonra cildin rahatlamasına destek olur. Endocare Day SPF 30 Emulsion Nemlendirici Emülsiyon ise sadece cildi nemlendirmekle kalmaz güneş koruma faktörü sayesinde cildi güneşin zararlı ışınlarından korumaya yardımcı olur. Nemlendirici emülsiyon gün içerisinde cildi sürekli olarak nemli tutma adına etkili bir destektir. UVA/UVB filtreleri güneş ışınlarına karşı kalkan sağlar. E vitamini ve Edelweiss özü ise cilde ekstra bir antioksidan aktivitesi sunar.

Her cilt tipine uygun Endocare bakım ürünlerinin tamamını Kozmela üzerinden inceleyebilir ve cilt tipinize en uygun ürünü tek bir tıklama ile anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun