Kozmela.com

ETAT PUR

Etat Pur markasında 33 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Etat Pur

Eczacı ve biyolog Jean-Noël Thorel tarafından kurulan Etat Pur kozmetik dünyasına yeni bir bakış açısı getirme ilkesini benimseyerek yola çıkmış bir firmadır. Etat Pur insanların yaşadığı çevreye ve doğaya saygılı ürünler geliştirmektedir. İnsanlarla buluşturduğu ürünlerin formülünde bulunan hiçbir bileşen cilde ya da çevreye zarar verecek nitelikte değildir. Markanın bu duruşu hem insan bedenine, hem insan cildine hem de gezegene mutlak bir saygının göstergesidir.

Ürünlerinde %100 temel ve gerekli bileşenleri kullanmaktadır. Yani cildin ihtiyaç duyduğunu kadarını vermek üzere tasarlanmış formüllere sahiptir. Taviz vermeden geliştirdiği ürünlerinde kullanılan bileşenlerin izlenebilir olduğunu ve kökenini garanti etmektedir. Güneş kremi çeşitleri deniz suyu ile temasta parçalanabilir olduğundan çevre için toksik özellik oluşturmaz.

Üretim aşamasında ürünler Avrupa Kozmetik Yönetmeliği yönergesine göre hayvanları üzerinde test edilmemiştir. Kullanılan ambalajların ise %90’ı geri dönüştürülebilir özelliktedir. Bu sayede gereksiz ambalaj kullanımının da azalmasını teşvik etmektedir. Kullanılan kâğıt ve kartonlar adil ve kontrollü bir yönetime sahip ormanlardan geri dönüştürülebilir/sürdürülebilir şekilde elde edilmektedir.

Etat Pur Nemlendirici

Cilt pek çok nedenden ötürü kuruyabilir. Özellikle kuru cilt tipleri güneşten çok daha fazla etkilenebilirler. Bunun için cildin nem dengesini gün içerisinde en iyi şekilde korumak gerekir. Cilt bariyeri zayıfladıkça ciltte erken yaşlanma belirtileri kendisini belli eder. Bununla beraber ton farklılıkları ve yorgun bir cilt görünümü de ortaya çıkabilir. Her cildin neme ihtiyacı vardır. Bunu sağlamak için ise uygun bir nemlendirici ile düzenli olarak cildi nemlendirmek gerekir.

Etat Pur’un etkili nemlendirici çeşitleri ile en kuru ciltlere bile hayat vermek mümkündür. Etat Pur Ligth Moisturizing Nemlendirici Krem normal ve karma ciltlerin kullanımına uygun olarak geliştirilmiştir. İçeriğinde ksilitol, zeytin, soya fasulyesi yağı ve Ayçiçek yağı yer almaktadır. Bu doğal bileşenler ile cildi yoğun bir şekilde nemlendirmeye yardımcı olur.

Kuru cilt tipleri için geliştirilmiş olan Etat Pur Rich Moisturizing ise zeytin, soya fasulyesi yağı, ayçiçeği yağı yanı sıra mango yağı içerir. Zengin bileşenleri ile kuru cildin ihtiyaç duyduğu nemi sağlamaya katkı sağlar. Ürünlerin hiçbiri mineral yağ, paraben, silikon gibi katkı maddeleri içermez.

Etat Pur cilt bakım ürünlerini Kozmela üzerinden inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun