Kozmela.com

EuRho Vital

Çalışmaları eczacılığa ilişkin hammadde ve formülasyonlar ile başlamış olup, Euro OTC Pharma 1993 yılında kurulduğundan bu yana Almanya’daki eczane ve hastaneler, depo ve ilaç sanayi için çeşitli ilaç aktif hammadde ve yardımcı maddeleri temin eden en önemli tedarikçilerden biri olmuştur.  En yeni teknoloji ile donatılmış modern ve İyi Üretim Süreçleri (GMP) Sertifikasına sahip laboratuvarlarında kaliteyi sürekli kontrol ederek müşterilerinin ürünlerine yüzde yüz güvenebilmelerini sağlıyorlar.

Almanya ve tüm dünyada satışa sunulan EuRho Vital ürünleri farklı ihtiyaç grupları ve amaçlar için özel hazırlanan çok çeşitli ve üstün kaliteli gıda takviyeleridir. Kapsül ve tablet şeklindeki ürünler pratik ve hijyenik blister ambalajlarda beğeninize sunulmaktadır. Pratik, çünkü ürünleri arzu ettiğiniz her an ve her yerde blister ambalajı sayesinde kolayca yanınızda bulundurabilirsiniz. Hijyenik, çünkü ürünü içeceğiniz an blisterden çıkarabilirsiniz ve geri kalan tablet veya kapsüller temiz ve el değmeden ambalajında kalacaktır.

Hem sizin hem de ailenizin sağlıklı mutlu yarınları için, her an, her yerde EuRho Vital ürünlerine Kozmela güvencesi ile ulaşabilirsiniz!

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun