Evony Yüz Maskesi

Evony Maske Hayat Kimya

1987 yılında kurulmuş olan Hayat Kimya A.Ş. bünyesinde olan Evony markası kaliteli yetişkin bezi ve maskeleri ile adından söz ettirmiştir. Hayat Kimya A.Ş. sadece Türkiye’de değil, Rusya, Cezayir, İran ve Mısır olmak üzere toplam 5 ülkede üretim tesislerine sahiptir. Bu tesislerde üretilen ürünler ise 100’ya kın ülkeye ihraç edilmektedir. Evony markasının ürünlerini tüm dünyadaki insanlarla buluşturmaktadır.

Hijyen ve temizlik kategorilerinde 33 yıllık bir deneyimi bulunan Evony cerrahi maske üretimi de yapmaktadır. Evony, TSE ürün onaylı, TSE Covid-19 Güvenli Üretim sertifikasyonuna sahip ilk ve tek yerli markadır. Günlük 7 milyon, yıllık ise 2,5 milyar adet üretim kapasitesi ile cerrahi maske konusunda dünyanın en büyük üretim tesisini kurmuştur. Evony, Yyetişkin hasta bezinde ise sektörün güvenilir, aranılan bir markası olmayı başarmıştır.

Evony Maske

Evony koruyucu maskeleri sadece yetişkinlere değil, çocuklara da üreten Evony ayrıca yatak koruyucu ve hasta bezi gibi ürünlerle de faaliyetlerini hızla sürdüren bir markadır. Maskeler Evony cerrahi maske kategorisinde üretim yapmaktadır. Yumuşak bir yapıda üretilen bu maskeler çocukları rahatsız etmez. %99’a kadar bakteri filtrasyonu sağlayan maskeler TSE Güvenli Üretim sertifikalıdır. Hem yumuşak hem de elastik olan bu maskeler acıtmayan bir yapıya sahip olduğundan rahat bir şekilde takılabiliyor ve çıkartılabiliyor.

Evony maskelerinin rengi açık yeşil tonlarındadır. Aynı zamanda Evony siyah maske seçeneği de bulunmaktadır. Bu sayede hem sağlık ve medikal anlamda kendinizi garantiye almış oluyor hem de tarzınıza ve giyiminize uygun bir maske kullanmış oluyorsunuz. Çocuklara özel hazırlanan modelleri de bulunan markanın maskelerinde, karpuz desenli çocuk maske modelleri bulunmaktadır. Çocuklar için bu alışkanlığı eğlenceli hale getiren markanın ürünlerine web sitemiz üzerinden güvenle ulaşabilirsiniz.

Evony 50 li Maske

Evony maskeleri 50 li şekilde hazırlanan paket seçenekleri ile kullanım avantajı sunmaktadır. Paket olarak hazırlanan ürünleri uzun süre kullanabilirsiniz. 50 li maske paketlerinden birkaç tane alarak uzun süreli maske stoğu yaparak rahatça kullanabilirsiniz. Evony 50 li Maske seçenekleri arasında hem çocuk hem de yetişkinlere özel maskelerin paket seçenekleri bulunmaktadır.

Evony Hasta Bezi

Evony hasta bezleri farklı ebatlarda tasarlanmış ürünlerdir. Bu sayede her vücut ölçüsüne uygun bir seçenek bulmayı kolaylaştırmaktadır. Yetişkin bezi olarak da sıklıkla dile getirilen bu ürünler sıvı geçirmeyen bariyerlere sahiptir. Bu sayede gün içerisinde herhangi bir işi aksatmıyor. Koku önleme sistemi ile geliştirilen bu bezler kişinin özgüven kazanmasına katkıda bulunuyor. Ayrıca defalarca açılıp kapanabilen bir bant sistemine sahip. Bu sayede arzu edildiği an ayarlama yapılabiliyor. Yumuşak tektsil yüzeyi ise kullanıcıya büyük konfor sağlıyor.

Evony hasta bezi ölçüleri ise 100 cm x 150 cm olan large, XL 120 cm x 170 cm, 80 cm x 180 cm medium boy şeklinde sunuluyor. Evony yatak koruyucuları ise 30 adet, 60 adet, 120 adet gibi farklı alım seçenekleri ile insanlara sunuluyor.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun