Kozmela.com

EYEWAKE

Eyewake markasında 1 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Eyewake

Bir İngiliz markası olan Eyewake, Bae Cosmetics çatısı altında üretilmekte ve insanlara ulaşmaktadır. Ürün içeriğindeki yoğun bileşenler ile göz çevresindeki yaşlanma belirtilerini en aza indirmeyi hedeflemektedir. Erken yaşlanma belirtilerinin ortaya çıkmasında pek çok faktör rol oynamaktadır. Hava kirliliği, stres, beslenme alışkanlıkları, yanlış kozmetik ürünü kullanımı gibi durumlar erken yaşlanma belirtilerinin ortaya çıkmasında etkilidir. Bu yaşlanma belirtilerinin en çabuk kendisini gösterdiği yer ise şüphesiz göz çevresidir. Bunun nedeni ise göz çevresinin çok ince bir deriye sahip olmasıdır. İnce deri saydığımız faktörlerden çok hızlı bir şekilde etkilenir ve yaşlanma belirtileri ortaya çıkabilir.

Göz çevresinde oluşan kaz ayağı dediğimiz ince çizgi ve kırışıklıklar kişiyi olduğundan çok daha yaşlı gösterebilmektedir. Göz çevresi bakımı bu nedenle önemlidir. Göz çevresi bakımı için cilt tipine uygun ürünü kullanmak gerekir. Cildin ihtiyaç duyduğu bileşenleri içermelidir. Ancak bu sayede yüz güldüren bir sonuç almak mümkündür. Göz çevresi makyaj alanı olduğu için iyi bir şekilde temizlenmeli ve makyaj kalıntıları bırakılmamalıdır. Göz çevresini en çok yıpratan ve erken yaşlanma belirtilerinin ortaya çıkmasına neden olan şeylerden bir tanesi göz çevresinin iyi temizlenmemesidir. Bu sebeple düzenli bir göz çevresi bakımı önemlidir.

Bae Eyewake

Bae Cosmetics markalarından bir tanesi olan Eyewake hem göz çevresinin ihtiyacı olan bakımı sağlamak hem de ciltteki yaşlanma belirtilerini en aza indirmek için özel olarak üretilmiştir. Eyewake göz çevresi ihtiyacının olan bakımı sağlamaya yardımcı bir üründür. Göz çevresine aydınlık, canlı ve sağlıklı bir görünüm kazandırmaya destek olur. İçeriğinde cildi nemlendirmeye ve canlı bir görünüm sağlamaya yardımcı aloe vera bulunmaktadır. Ayrıca yine içeriğindeki salatalık özü cilde tazelik kazandırmaya, serinletici ve ferah etki sağlamaya yardımcı olur.

Eyewake göz çevresi bakım jeli hidrolize kolajen ile ince çizgi oluşumunu engellemeye destek verir. Mürver çiçeği özü, uykusuzluk nedeni ile ortaya çıkan yorgun görünümü gidermeye ve canlı bir görünüm sağlamaya yardımcı olur. Göz çevresinin etkili bir şekilde nemlenmesine katkı sağlar. Göz çevresi bakımı için kapsamlı bir bakım sağlamaya yardımcı Eyewake jel yapısı ile kolay uygulanabilir.

Eyewake göz çevresi bakım jelini Kozmela’da yakından inceleyebilir ve Türkiye’nin neresinde olursa olsun hızlı kargo avantajı ile anında sipariş verebilirsiniz.  

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun