Kozmela.com

FAR BAZI

Far Bazı kategorisinde 1 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Far Bazı

Göz makyajınızda pürüzsüz ve canlı far uygulaması için far bazı kullanarak göz kapaklarınızı makyaja hazırlayabilirsiniz. Far bazı, göz farını uygulamadan önce cildinizi makyaja hazırlamaya yardımcı olur ve far renginin daha canlı bir şekilde belli olmasını sağlar. Ten makyajınızı tamamladıktan sonra far bazını uygulayın, birkaç dakika kurumasını bekledikten sonra göz farınızı veya eyelinerınızı uygulayarak makyajınıza devam edebilirsiniz. Far bazı aynı zamanda makyajınızın uzun süre bozulmadan kalmasını da sağlar. Tüm gün makyajınızı bozulmadan kullanabilirsiniz.

Far Bazı Çeşitleri

Far bazları, genellikle krem ve likit yapıda hazırlanmaktadır. Yağlı bir cilde sahipseniz, krem formundaki ürünleri tercih edebilirsiniz. Kuru ya da normal cilt tipine sahipseniz likit ürünlerden birini seçebilirsiniz.

Pek çok markanın far bazı çeşidi bulunmaktadır. Kozmela’da uygun fiyat avantajları ile hazırlanan ürünleri inceleyerek ihtiyacınız olan ürünü kolayca bulabilir, tek tıkla sipariş verebilirsiniz.

Essence far bazı, ürün çeşitleri arasında en çok tercih edilen üründür. Kolay uygulama sunan ve makyajınızda kalıcılığı arttırmaya yardımcı bu ürünü seçerek gözlerinizde kusursuz etki yakalayabilirsiniz.

 

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun