Kozmela.com

Fem Tüy Dökücü Krem Çeşitleri

İstenmeyen tüyleri rahat bir şekilde almak, aynı zamanda cildi yormadan bakımını sağlamak için geliştirilmiş Fem Tüy Dökücü Krem çeşitleri ayrıca hoş kokusu ile dikkat çeker. İstenmeyen tüyleri almanın zorluğunu bilen marka, bu anlamda özel içeriği ile formüle ettiği, istenmeyen tüyleri rahat bir şekilde almaya yardımcı kremleri tüketicilere sunmaktadır. Fem markası çok uluslu bir şirket olan Dabur firmasına bağlı markalardan bir tanesidir. Tıbbi ve doğal tüketici ürünler üreten firma pek çok farklı markaya imza atmaktadır. Tüy dökücü kremleri ise yurt dışı ile birlikte ülkemizde de büyük bir ilgi görmektedir. 

Fem Tüy Dökücü Krem Hassas Ciltler

Özellikle hassas ciltler üzerinde istenmeyen tüyleri almak oldukça zor olabilir. Hassasiyet gösteren cilt tüy alma işlemi esnasında kızarabilir, iz bırakabilir. Fem tüy dökücü kremler ise içeriğindeki aloe vera ve çeşitli bitki özleri sayesinde cilde nazik bir dokunuş sergiler. Ciltteki tüyleri alırken aynı zamanda cildi rahatlatmaya, nemlendirici etki sağlamaya yardımcı olur. Bu sayede ciltte istenmeyen etkilerin ortaya çıkması önlenmiş olur. Fem Tüy Dökücü Krem Hassas Ciltler Gül, gül özlerinin yumuşak etkisini ciltte en iyi şekilde hissettirir. Hassas ciltleri rahatlatıcı bir etkiye sahiptir. Yumuşak dokusu sayesinde kolay uygulama sağlar.

Fem Tüy Dökücü Krem Normal Ciltler Ciltler Kiraz Çiçeği ise kiraz çiçeği içeriği ile ciltte yumuşak etkisini bırakır. İstenmeyen tüylerden hızlı ve rahat bir şekilde kurtulmaya yardımcı bu ürün normal ciltler için özel olarak formüle edilmiştir. 

Fem Tüy Dökücü Krem Ekstra Kuru Ciltler

Aloe vera içerikli ekstra kuru ciltler için tüy dökücü krem ise özellikle içeriğindeki aloe vera ile cildi nemlendirerek tüy alma işlemi sırasında cildin rahatlamasına olanak sağlar. 3 dakika içerisinde etkisini gösteren bu krem ile cildiniz ne kadar kuru olursa olsun anında nemlenir ve tüylerden hızlı bir şekilde kurtulursunuz. 

Fem tüy dökücü krem çeşitlerine sitemizden ulaşabilir, inceleyebilir ve cildinize uygun tüy dökücü krem ile istenmeyen tüylerden en hızlı şekilde kurtulabilirsiniz.  

Fem
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun