Kozmela.com

FOİ

Foi markasında 1 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Foi

Foi markasını da bünyesinde bulunduran Medko Kozmetik, tüketici ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaya yardımcı olmak üzere kurulmuş bir firmadır. Medko Kozmetik olarak firma yurtdışından tüm dünya tarafından yakından bilinen markaların doğrudan ithalatını yapmaktadır. Bu anlamda Türkiye’nin tek yetkili satış ve dağıtım firmasıdır. Firma ilk olarak iş hayatına Amerika’daki tırnak bakım markası Sally Hansen ürünlerinin satış ve dağıtım yetkilisi olarak başlamıştır. Şu anda ise pazarında lider markalardan bir tanesi olarak yoluna devam etmektedir.

Medko Kozmetin ülke genelinde 1000’e yakın eczaneye hem satış hem de dağıtım hizmeti vermekte ve gün geçtikçe çalışma alanını genişletmektedir Büyüyen hedefi doğrultusunda firma uzman kadrosu ile tüketicilerin istek ve taleplerini çok iyi anlamakta ve bu talepleri sorunsuz bir şekilde karşılama adına çalışmaktadır. Firma markalarına PR, reklam, promosyon ve farklı eğitim destekleri vermekte olup ürünleri en çok talep gören ürünler arasında yer almaktadır. Bununla beraber bu başarı basın tarafından da ödüllendirilmiştir.

Medko Kozmetik genel hedefi global anlamında sektörde isim yapmış, pazarın lider markaları ile uzun süreli ortaklıklar kurmak ve bu ortaklıkları geliştirmektir. Bu sayede tüketici memnuniyetini zirveye taşımak amacındadır. Firmanın iş ortaklıkları arasında Christion Breton Paris, Marc Anthony, Sugarbear, Cake, Gisele Denis, Foi Vitamins gibi markalar bulunuyor. 

Foi Biotin

Firmanın önemli markalarından bir tanesi olan Foi Vitamins insan vücudunun ihtiyaç duyduğu vitamin desteğini sağlama amacıyla ürünlerini insanlara sunmaktadır. İnsan vücudunun sağlıklı bir şekilde işlevlerini yerine getirebilmesi için pek çok önemli vitamine ihtiyacı vardır. Bu vitaminler yeterli düzeyde sağlanamaz ise insan vücudunda pek çok sorun ortaya çıkabilir. Vitaminler normal gıdalarla ile alınabilmektedir. Ancak bazı nedenlerden dolayı vitaminler yeteri kadar alınamayabiliyor. Bu gibi durumlarda ise takviye gıdalarla destek almak durumunda kalınabiliyor.

Foi vitamins pek çok farklı vitamin desteğini bir arada bulunduran bir takviye gıdadır. İnsanlarda sağlıklı saç ve tırnak büyümesi olabilmesi için vitaminlere ihtiyacı vardır. Vitamin D, folik asit, Biotin sağlıklı saç ve tırnak büyümesine yardımcı olan önemli vitaminler. Foi vitamins ise bu vitaminleri bir destek olarak vücuda sağlamaya yardımcı olabilir.

Saç Vitamini

Bilindiği gibi Biotin saç kalitesi açısından son derece önemlidir. Biotin saç kalitesini artırmaya yardımcı olurken daha uzun ve kaliteli saç oluşumunu destekleyen bir bileşendir. Saçlardaki kırılmaların önüne geçmek için ise Biotin ile beraber Vitamin B5 ve B6 gerekmektedir. İçeriğindeki bu bileşenler ile Foi Vitamins temelinde bilimi baz alan yenilikçi bir formül ile üretilmektedir. Foi Vitamins içeriğinde yapay kaynaklı aroma, renk ya da tatlandırıcı kullanılmamaktadır. Çiğnenebilir formda olduğundan ise rahat bir şekilde tüketilebilmektedir. 

Medko Kozmetik bünyesinde bulunan Foi Vitamins Türkiye’deki kullanıcılara gerekli desteği sunmak amacı ile geliştirilmiştir. Şu anda pek çok kişinin kullandığı Foi Vitamins’i sitemiz üzerinden yakından inceleyebilir ve dilediğiniz an siparişinizi verebilirsiniz.

Foi
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun