Kozmela.com

FRENCH OJE SETİ

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

French Oje Seti

Fransız manikürü, 90’lı yılların başında popüler olmuştur. Tırnakların uç kısmının beyaz kalan kısmının açık tonlarda olduğu manikür stilidir. Her yaştan kadının yapabileceği Fransız manikürünün, farklı uygulama şekilleri bulunmaktadır.
French Oje Uygulaması Nasıl Yapılır?
Tırnağınızın ucuna, beyaz ojeyi ince bir şekilde sürerek tırnağınızın kalan kısmına da açık tonlarda oje uygulaması yaparak tırnaklarınızı renklendirebilirsiniz.
Bir diğer french oje uygulaması ise şu şekildedir; tırnağınızın ucuna beyaz ojeyi kalın, tırnağınızın beyaz kısmı tamamen kapanacak kadar sürün ve kalan kısmına açık tonlarda beyaz oje uygulaması yapabilirsiniz. 
Ellerinizin bakımlı ve temiz görünmesine yardımcı olan Fransız manikürünün son katı genellikle açık beyaz tonlarda uygulanmaktadır. Aynı zamanda açık pembe tonlarda tercih edilmektedir.
Son dönemde tırnaklarda renkli Fransız manikürü de genç kızlar arasında sık sık kullanılmaktadır. Beyaz yerine renkli tonlarda tırnağınızın ucuna uygulama yapın ve kalan kısım da açık tonları tercih edebilirsiniz. 
Fransız manikürünü evde yapmanız için tasarlanan oje setleri ile oldukça kolay bir şekilde ojenizi sürebilirsiniz. French oje setleri genellikle 3 renk ojeden ve oje bantlarından oluşur.
Beyaz ojenizi kalın mı yoksa ince mi süreceğinize kadar verdikten sonra bandı tırnağınıza yapıştırın ve ilk katınızı uygulayın. Kurumasını bekledikten sonra bandı sökün ve açık tonlardaki diğer rengi top coat olarak uygulayın.
French oje setlerini Kozmela’da inceleyerek evde uygulamanıza yapmanız için en pratik seti seçebilirsiniz.

French Oje Seti
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun