Kozmela.com

Funidex Ürünleri

Bilindiği gibi bitler, pek çok virüs ve mikropları taşıyan, hem insan hem de hayvanlarda hastalıklara neden olan çok ufak hayvanlardır. Özellikle toplu taşam alanlarında bitler çok daha tehditkar bir durumdadır. Bu ufack hayvanlar çok ciddi hastalıklara kapı açarlar. Bitlerden kurtulmak adına pek çok farklı yöntem denenmiştir. Eskiden bu yöntemler çok daha azdı ancak günümüzde gelinen noktada bit dediğimiz bu hayvanları kendimizden uzak tutmak çok daha kolay hale gelmiştir. Bitleri öldürmek günümüzde kolay olsa da tekrar bulaşma riskini ortadan kaldırmaktır önemli olan.

Funidex Bit Tokası

Funidex, bitlerin saçlı deriye yeniden gelmesini önlemek amacıyla pek çok farklı metot geliştirmiş bir markadır. 2007 senesinde kurulmuş olan Funidex özellikle bitleri saçlardan uzaklaştıran ve yeniden bulaşmasını engellemeye yardımcı tokalarla öne çıkmıştır. Marka, Türkiye'de toka- rozet vb. aksesuarları kendisi üretmektedir. Tokaların içeriğinde bulunan maddeler genellikle zaman içerisinde soğuk sıcak fark nedeniyle ve ayrıca yıpratıcı olması nedeniyle saç dökülmelerine neden olabiliyor. Funidex, kafur hammaddesi kullanarak tokalarda bunu kapsül içerisine yerleştirmiş ve tokalara, rozetlerle birleştirmiştir. Kapsül içerisinde yer alan toka rozet 6 aylık süreyle etkin olarak saçları koruyabilmektedir.

Oldukça kullanuşlı olan bu bit tokası dediğimiz ürünler çocukları bit tehlikesine karşı koruma amacıyla geliştirilmiştir. Çocuklarınızı bit tehlikesine karşı korumak isterseniz siz de sitemiz üzerinde Funidex'in sunduğu tokalardan online olarak sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun