Kozmela.com

GET DİRECT

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Get Direct

Medfors Farma Tıbbi Ürünler San. ve Tic. Ltd. Şti. 2007 senesinde Ördekçioğlu Holding bünyesinde kurulmuştur. Sağlıklı bir yaşam için vücudun yeterli ve dengeli beslenmeye ihtiyacı olduğuna inanan firma günün şartları gereği ihtiyaç duyulan vitamin ve mineral gibi önemli bileşenlerin alınamaması ile pek çok sağlık sorununun ortaya çıktığını vurgulamaktadır. Bu durum insanların bağışıklık sistemini olumsuz yönde etkilemekte ve insanların yaşam kalitesini düşürmektedir. Bu sebeple her yaştan insanın sağlığını koruyabilmesi adına birtakım vitamin ve minerallerin destek şeklinde takviye gıda formunda almak gerekebilmektedir.

2007 senesinden beri takviye gıda sektöründe faaliyetlerini sürdüren firma ilk olarak Babuline Bitkisel Şurup ithalatı ve satışına başlamıştır. 2011 senesine gelindiğinde ise kendi üretim tesisini kurmuş ve sektördeki faaliyetlerine hız kesmeden devam etmiştir. Son yıllarda ürün çeşitliliğini hızla artıran firma profesyonel kadrosu ile insanların ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vermeyi amaçlamaktadır. 2013 senesine gelindiğinde ise firma kendi Ar-Ge laboratuvarını kurarak yeni çalışmalara imza atmıştır.

2016 senesinde yeni bir atılım gerçekleştiren firma Hollanda’nın takviye gıda alanında güçlü firmalarından Vitals ve İngiltere’nin sprey takviye gıda ürünleri ile yenilikçi isimlerinden BetterYou’nun ülkemizdeki distribütörü olmuştur. Firma ISO 9001:2015, HACCP ve GMP gibi kalite standart setifikalarına sahip olmakla beraber GMP’ye uygun şekilde ürünlerini üretmekte ve insanlarla buluşturmaktadır. Sağlıklı nesillerle güçlü bir gelecek mottosunu benimsemiş olan firma sektör içerisinde üretmeye, kendini geliştirmeye devam etmektedir.

Get Direct Vitamin

Takviye gıdalar insanların günlük beslenme rutininde vücudun ihtiyaç duyduğu yeterli vitamin ve minerali alamadığında bir destek görevi üstlenen ürünlerdir. Bu gıdalar normal beslenme ile birlikte alındığında etkisini göstermekte ve bir destek ürün olarak insanların ihtiyacı olan bileşkelerin alınmasına yardımcı olmaktadır. İlaç ya da normal besin olmayan bu gıdalar sadece birer destek olarak düşünülmelidir. İnsanın normal yaşamını sürdürebilmesi için alması gereken vitaminlerin alınmasına katkıda bulunmaktadır. Get Direct vitamin çeşitleri bu amaçla üretilmekte olup ihtiyaca uygun şekilde tüketildiğinde etkili birer destek olmaktadır.

Pek çok sebepten ötürü vücuda alınamayan vitamin ve minerallerin sağlanmasına yardımcı olan Get Direct takviye gıda çeşitlerini Kozmela’da yakından inceleyebilir ve dilediğiniz takviye gıdayı en uygun ödeme koşulları ile anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun