Kozmela.com

GİMCAT

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Gimcat Ödül Maması ve Kedi Sağlık Ürünleri

Evcil hayvanların beslenme şekli en az insanlarınki kadar önemlidir. Evlerimizde yaşayan bu can yoldaşlarımızın bakımına dair her türlü detaya dikkat etmek durumundayız. Öyle ki temizliğinden beslenmesine tüm sürece hakim olmak evcil hayvanlarınızın sağlıklı bir yaşam sürmesi açısından önemlidir. Kedilerinize vereceğiniz mamaların içeriği, miktarı ve kullanım sıklığı son derece önemlidir. Özellikle yavru kedilerin beslenmesi gelişim süreci açısından son derece önemli olduğundan dikkatle yaklaşılması gereken bir konudur. Gimcat markasının kediler için üretmiş olduğu mama çeşitleri sağlıklı ve besleyici içerikleri ile evcil hayvan sahiplerinin favorilerinden bir tanesidir. 

Gimcat ne işe yarar?

Gimcat markası kedilerin yaş aralıklarına uygun mama çeşitleri üretmektedir. Güvenilir bir marka olan Gimcat ürettiği mamalar ile kedilerin gelişim süreçlerine en iyi şekilde destek vermektedir. Kediler gelişim sürecinde her yaş grubunda farklı vitamin ve mineral değerlerine ihtiyaç duyarlar. Bu sebeple kedi mamaları da yaş aralıklarına göre farklı içeriklerle üretilmektedir. Diyet lifler ise gıdaların yalanma neticesinde boğazda biriken tüylerin bağırsaklardan kolayca dışarı atılmasına yardımcı olur. Ayrıca macun kıvamında da Gimcat ürünleri bulunur. Bunların tüketimi de oldukça rahat olduğundan kedi sahipleri tarafından tercih edilmektedir.   

Gimcat markası ürettiği ödül mamaları sadece kedilerin beslenmesine yardımcı olmaz. Aynı zamanda ağız ve diş sağlığını korumaya yöneliktir. Bu anlamda kedinizin gerekli vitaminleri almasını sağlarken ağız ve diş sağlığını da korumaya yardımcı olacaktır. Gımcat Kedi Macunu katkılı laktoz türevi, özel altın sarısı bitkisel yağ ve kedinizin bağırsak sağlığı için önemli olan diyet lifler içerir. Boğazda biriken tüylerin rahat bir şekilde dışarı atılmasına yardımcı olur. 

Gimcat Kedi Ödül Yoğurt ise tamamlayıcı bir ödül mamasıdır. İçeriğindeki kalsiyum sayesinde kedilerin kemik ve iskelet sağlığını destekler. Sıvı olduğu için de rahat bir tüketim sağlar. Kediler için özel olarak azaltılmıi bir laktoz oranı mevcuttur. Bu sayede sindirimi destekler ve rahat bir beslenme rutini sunar. Besleyici bir içeriğe sahip olan ödül yoğurt iskelet gelişimini destekleyen lezzetli bir atıştırmalıktır. 

Bir diğer ürün Gimcat Multivitamin Kedi Ödül Tableti multivitamin içeren çok yönlü bir mamadır. Kedilerin bağışıklık sistemini güçlendirme adına özel olarak formüle edilmiştir. Süt ve süt ürünleri ile formüle edilmiş olup kedilerin damak zevkine en iyi şekilde hitap eder. Günde 4-6 adet kedinize vererek onların bağışıklık sistemine katkı sağlayabilir ve hastalıklara karşı daha korunur olmasına yardımcı olabilirsiniz. 

Gimcat ne sıklıkla kullanılır?

Her mamanın içeriği farklı olduğu gibi kullanım şekli de birbirinden farklılık gösterir. Hem yaşa hem ihtiyaca hem de beslenme alışkanlıklarına göre bu durum değişebilir. Esasen yetişkin kedilere günde 5 cm (2,5 gr) verilmesi önerilir ancak bu durum değişkenlik gösterebilir. İhtiyaç dahilinde iki katına çıkarmak da mümkündür. Alacağınız Gimcat kedi maması paketi üzerinde kedinizin yaş ve ihtiyacına uygun kullanım talimatı belirtilmiştir. 
Gimcat kedi maması, kedi macunu, multivitamin ve tablet çeşitlerini sitemizde yakından inceleyebilir ve en uygun ödeme seçenekleri ile anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun