Kozmela.com

GİSFLOR

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Gisflor Probiyotik

2006 senesinde tamamen yerli sermaye ile kurulmuş olan Koç İlaç, sektörde pazarın güvenilir, güçlü bir markası olmuştur. Kurucuları özellikle sağlık sektöründeki deneyimleri ile öne çıkmaktadır. Uzman, nitelikli ve kendisine güvenen bir kadroyla gücüne güç katan firma sektörde çok kısa bir süre zarfında söz sahibi olmayı başarmıştır. Yenilikçi politikaları ve yönetim anlayışı ile sektörde farklı ve güvenilir bir çizgi oluşturmayı hedeflemektedir.

Koç İlaç, 15’e yakın yerli ve 5 yabancı firmaya üretim yapmaktadır. Başta Azerbaycan, Afganistan, Irak ve Kosova olmak üzere pek çok ülkeye ihracat gerçekleştirmekte ve ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır. Koç İlaç, yola çıkarken önce insan ilkesini benimsemiş ve bu ilkeden taviz vermeden emin adımlarla yoluna devam etmektedir.

Gisflor Ne İçin Kullanılır?

Takviye gıdalar insanların normal vücut fonksiyonlarını sürdürebilmeleri için gereken vitamin ve mineralleri destek kıvamında sağlamaya yardımcıdır. Her insan gıdalardan yeterli vitamin ve minerali alamayabilir. Bu gibi durumlarda doktorun da önerisi ile takviye gıda alarak vücuttaki eksiklerin kapanmasına destek sağlanabilir. Gisflor da bir takviye gıdadır ve içerisinde vücudu destekleyici, önemli birtakım bileşenler içermektedir. Probiyotikler de bunlardandır.

Probiyotikler vücut faydalı bakteri grubudur. Bu bakteriler halihazırda bağırsaklarımızda bulunan bakterilerle benzer yapıdadır. Bu faydalı bakteriler alt sindirim sisteminde doludur. Bilindiği gibi tüm bakteriler faydalı değildir. Bu nedenle vücutta yararlı bakterilerin azaldığı ve zararlı bakterilerin arttığı dönemde pek çok ciddi problem ortaya çıkabilir. Kilo alımı, cilt problemleri, sindirim sorunları, kabızlık, ishal gibi durumlar kendisini gösterebilir. En sık görülen rahatsızlıklar arasında; ishal, huzursuz bağırsak sendromu, antibiyotik kullanımına bağlı gelişen ishal, enflamatuar bağırsak rahatsızlığıdır.

Bu nedenle probiyotik kullanımı vücudun sağlıklı bakteri dengesine kavuşmasına yardımcı olur. İmmün sisteminin korunması, bağırsakların düzenli çalışmasına katkıda bulunabilir. Bu tip rahatsızlıklarla karşılaşıldığında düzenli probiyotik kullanımına başlamak faydalı olabilir.

Probiyotikler genellikle süt ürünleri içerisinde yer alır. Özellikle yoğurt, kefir, salatalık turşusu, lahana turşusunda bulunur. Hazır probiyotik gıdalar dışında evde probiyotik yoğurt yapılarak da daha fazla probiyotik tüketmek mümkündür. Bunların haricinde probiyotik alımını daha fazlalaştırma adına direkt probiyotik ürünler kullanılabilir. Form olarak tablet, kapsül ve şase şeklinde bunlar tüketilebilir.

Kullanımı ise genellikle günde birer kapsül olacak şekilde, yemek sonrasında olmaktadır. Ancak yine de kullanım talimatlarını okumak ve ona göre kullanılması önerilmektedir. Probiyotikleri de ne zaman kullanılacağı önemlidir. Örneğin bir süredir kabızlık sorunu yaşanıyor ise, uzun süreli antibiyotik tedavisi görülmüş ise veya yoğun bir şekilde bağırsak gazına bağlı şişkinlik söz konusu ise kullanılabilir. Ancak takviye gıdaların alımı ile ilgili mutlaka uzman bir doktordan tavsiye alınması önerilmektedir. 

İyi bir probiyotik desteği sağlamayı amaçlayan Gisflor ise talimatlara uygun şekilde kullanıldığında faydalı olabilir. Gisflor probiyotik destek ürününü Kozmela üzerinden inceleyebilir ve uygun fiyatlarla anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun