Göğüs Kremleri

Emziren anneler için en iyi göğüs ucu kremlerini Kozmela’da hemen inceleyebilirsiniz.

Her anne için bebeğini kendi sütüyle beslemek oldukça önemlidir. Çünkü anne sütü bebekler için en sağlıklı besindir. Bunun yanı sıra emzirme içgüdüsel olarak anne ve bebek arasındaki eşsiz bağın güçlenmesini sağlar. Emziren annelerin en yaygın problemlerinden biri göğüs ucu çatlağıdır. Bebeğin emme pozisyonundan kaynaklı olarak göğüs ucu çatlakları oluşabilmektedir. Göğüs ucunun ıslak kalması ve bebeğinizin emme hızı çatlaklara neden olabilir. Bu sebeple göğüs ucu kremi kullanarak bu sorunların önüne geçebilirsiniz.

Emzirme dönemi sonrası ve hızlı kilo alıp verme sebebiyle göğüslerde elastikiyetini kaybederek sarkmaya başlar. Burada alınması gereken en önemli önlem ise göğüs kremi kullanılmasıdır. Göğüs sıkılaştırıcı kremler içeriğindeki antioksidan etkisiyle göğüs ve dekolte bölgesinin doğal yapısını koruyarak sarkmasını engellemeye yardımı olur.

Siz de en iyi göğüs sıkılaştırıcı kremler arasında yer alan Elancyl Fermete Buste Serum, Palmer's Cocoa Bust, Mustela Maternite Bust Firming Serum ve daha fazla ürün seçeneğini Kozmela’da bulabilir, uygun fiyat hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla tek tıkla hemen sahip olabilirsiniz.
 

Göğüs Kremi
Fırsatlardan ilk siz haberdar olun