Kozmela.com

Gold

Söz konusu makyaj malzemeleri olduğunda kadınlar oldukça titiz davranmaktadır. Çünkü alacakları makyaj malzemesinin en iyi etkiyi sağlamasını isterler. Makyaj fırçaları ile makyaj denildiği zaman ilk akla gelen ürünlerdendir. Makyaj malzemelerini iyi bir şekilde uygulamak için kaliteli bir fırçaya ihtiyaç duyulacaktır. Gold makyaj fırçaları ise kadınların makyaj ürünlerini en iyi şekilde uygulamaları adına özel olarak tasarlanmış ürünlerdir. Gold makyaj fırçaları içerisinde her makyaj uygulamasına uygun bir fırça bulunmaktadır.

10’lu ve 24’lü setler halinde sunulan Gold makyaj fırçaları kaliteli kılları, ergonomik sapları ile pratik bir makyaj uygulaması sağlıyor. İhtiyaca göre dilerseniz daha pratik bir set alabilir dilerseniz daha kapsamlı bir makyaj için geniş fırça çeşitlerinden oluşan seti deneyebilirsiniz. Gold markasının 10’lu fırça seri içerisinde pudra fırçası, kapatıcı, kontür, fondöten fırçası, allık fırçası, far uygulama fırçası, far dağıtma fırçası bulunmaktadır.

Şık bir tasarıma sahip olan Gold 10’lu makyaj fırça seti içerisinde yer alan kapatıcı ile ciltteki ton eşitsizlikleri ya da ciltte görünmesi istenmeyen bölgeleri en iyi şekilde kapatılabilir. Sık ve yumuşak kılları sayesinde etkili bir sonuç ortaya çıkarır. Far dağıtma ve far uygulama fırçaları ile gözleri çok daha fazla öne çıkarmak mümkün olmaktadır.

Makyajın her aşamasında temel olarak ihtiyaç duyulabilecek tüm fırçalar 10’lu set içerisinde yer almaktadır. 10 adet fırçadan oluşan set makyaj çantası ile arzu edilen her yere götürülebilir. Şık tasarımı ile de göz dolduran bu set ile kusursuz bir makyaja imza atmak mümkün olmaktadır.

Gold markasının bir diğer seti olan 24’lü makyaj fırça seri ise detaylara önem verenler için özel olarak üretilmiştir. Yumuşak kılları, ergonomik sapı ve göz alıcı tasarımı ile koleksiyonunuzun eşsiz bir parçası olacaktır. Tüm makyaj ihtiyacını karşılama adına 24 adet fırça bulunmaktadır. Hepsi oldukça kullanışlıdır. 

Set içerisinde yer alan makyaj fırçalarının hepsi farklı boylarda ve özelliklerdedir. Fırçalar ciltte pürüzsüz bir makyaj görünümü sağlama adına oldukça işlevseldir. Hangi makyaj ürünü olursa olsun rahat bir şekilde uygulama sağlamaya olanak tanır. Fırçalar kaliteli bambu malzemeden üretilmiştir. İçerisinde karıştırma fırçası, dudak fırçası, kapatıcı fırçası, eyeliner, ultra ince eyeliner, vakıf fırçası, 2 adet göz fırçası, bronzlaştırıcı fırça, açılı allık fırçası, yüz fırçası, allık fırçası, göz farı, kaş fırçası göz kaş fırçası, küçük ve büyük yelpaze fırçası bulunmaktadır.

Her yere rahatlıkla taşınabilmesi için özel deri çantası da bulunmaktadır. Bu sayede her nerede olursa olsun çantasından fırçalar çıkarılarak makyaj malzemeleri anında uygulanabilir. Bu kullanışlı seti Kozmela üzerinden uygun ödeme koşuları ile anında sahip olabilirsiniz.

Gold makyaj fırçalarını Kozmela üzerinden inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun