HAMİLE GİYİM

Hamile Giyim kategorisinde 1 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Hamile Giyim

Tüm anne adayları hamilelik sürecinde kilo alırlar. Hamilelikte kilo alımı oldukça doğal bir durumdur. Ancak her anne adayının kilo alımı aynı değildir. Pek çok faktöre göre bu durum değişebilir. Bazı anne adayları çok daha erken kilo almaya başlarken bazıları biraz daha geç almaya başlayabiliyor. Bu nedenle bazı anne adayları çok daha erken hamile kıyafetine ihtiyaç duyar. İster erken olsun ister geç her anne adayı hamile kıyafetine ihtiyaç duyacaktır. Pek çok markanın hamile kıyafet modeli bulunuyor. Farklı bedenlerde sunulan bu kıyafetler anne adaylarının bu süreçte rahat etmesine olanak sağlıyor.

Hamile elbiseleri farklı model ve desenlerde sunulmakla beraber elbiseden pantolona kadar pek çok parçası bulunuyor. Hamilelere özel kıyafetlerde de moda söz konusudur. Markalar her sene yenilenen modeller ile her kadının zevkine hitap edecek hamile kıyafetleri tasarlıyor. Eskiden hamile kıyafeti söz konusu olduğunda bu denli yoğun çeşit bulmak imkânsızdı. Ancak günümüzde hamile giyim de başlı başına farklı bir moda kolu oldu ve bunun farkında olan markalar bu moda kolunu genişletmeye devam ediyor.

Anne adayları hamilelik süresi boyunca şık, rahat ve modaya uygun modellerden tercih ediyor. Her anne adayının giyim zevki birbirinden farklıdır. Bu sebeple hamile giyimde de çok geniş bir yelpazeden bahsetmek mümkündür. Bazen belirli stiller ve renkler moda olur ve tercihler ona yönelik olur. Ancak bazı modeller sadece belirli bir moda akımını takip etmez. Bu modeller zamansızdır ve her daim tercih edilir. Hamile kadın elbiseleri genellikle zamansız kategorisine girer. Yani birinci çocuk doğduktan sonra belirli bir süre sonra ikinci çocuk olacağında da aynı elbise rahatlıkla giyilebilir.

Hamile Elbisesi

Hamile elbiseleri çok geniş seçeneklerle sunulmaktadır. Dar parça hamile kot pantolonlarından hamile kumaş pantolonlarına, çiçekli elbiselere kadar pek çok seçenek mevcut bulunuyor. Ayrıca hamile iç çamaşırları, pijamaları, sutyenler de yine hamile giyim kategorisinde sunuluyor. Hamile giyim içerisindeki ürünler hem hamilelik döneminde hem de hamilelik sonrası emzirme dönemi düşünülerek tasarlanıyor.

Hamile elbisesi seçmek için ise geç kalmamak gerekiyor. Son dakikaya bırakmamak için çok önceden hamile giyim modellerini incelemek ve mümkünse almaya başlamak yerinde olacaktır. Hamile kıyafeti seçerken en çok dikkat edilecek husus ileride kilo alınacak olması sebebiyle doğru bedenleri tercih etmek olacaktır. Bu nokta önemlidir. Hamile kıyafeti alırken takım şeklinde tercih yapılabileceği gibi alt üst ayrı ayrı tercihlerde yapılabilmektedir. Bu konuda ürün çeşitliliği oldukça geniştir.

Esnek kumaşlardan üretilmiş olan hamile giyim ürünlerini tercih etmeniz yararınıza olacaktır. Bu sayede hem kıyafeti uzun süreli giyebilir hem de esnek olmasının verdiği konfor ile rahat hareket edebilirsiniz. Hormonal değişimler nedeni ile anne adayları gebelik döneminde oldukça fazla terleyebilir. Bu sebeple alınacak kıyafetler terlemeyi engelleyici pamuklu kumaşlardan üretilenlerden tercih edilirse daha yerinde olabilir. Hamile elbise çeşitlerinin tamamını Kozmela üzerinden inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü beklemeden anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun