Kozmela.com

HAPKABI

Hapkabı markasında 1 ürün bulundu

Çok Satanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat İndirim Oranı En Yeniler
Filtrele

Hapkabı

Sağlıklı bir yaşam sürebilmek için mutlaka yenen, içilen şeylere dikkat edilmeli ve eğer gerekiyorsa mutlaka doktorun tavsiye ettiği ilaçlar kullanılmalıdır. Eğer belirli bir tedavi var ise bu ilaçlar tedavi bitinceye kadar kullanılmalıdır. İlaç kullanımının takibi ise bazen zor olabiliyor. Özellikle birden fazla ilaç kullanılıyor ise bunları iyi bir şekilde ayırmak ve doğru bir şekilde muhafaza etmek son derece önemlidir. Bu noktada hap kabı olarak da bilinen ilaç kutuları son derece kullanışlı oluyor.

Düzenli ilaç kullananların en büyük yardımcılarından bir tanesi hap kutularıdır. İlaçları rahatlıkla her yere taşıyabilmek ve birbirinden ayrı tutabilmek, düzenli bir takip edebilmek için hap kabı dediğimiz ilaç kutuları oldukça kullanışlı oluyor. Doktor tarafından verilen ilaç önerileri ilaç kutusu modelleri yardımı ile oldukça kolay bir sürece dönüşebiliyor. Hap kapları ihtiyaca göre farklı ebatlarda ve modellerde bulunabiliyor. Farklı markaların sunduğu hap kapları ile küçük büyük herkes rahat bir şekilde ilaçlarını takip edebiliyor. 

İlaç Kutusu

Düzenli olarak kullanılması gereken ilaçlar hayati öneme sahip olabiliyor. Bu sebeple onların muhafaza edilmeleri de son derece önemli oluyor. İlaç kutuları kullanım özelliklerine ve tasarımlarına göre birbirinden ayrılmaktadır. Her ne kadar kullanım açısından tek yönlü olsa da farklı renk ve modelleri bulunuyor. İlaç kutuları içerisinde her güne bir bölme düşecek şekilde tüm ilaçların gününe göre ayarlanması mümkün olabiliyor.

İlaç kutuları hem yatay hem de dikey şekilde üretilebiliyor. Yatay ilaç kutuları yedi adet bölmeden oluşuyor. Her bölme üzerine ise gün adı yazılabiliyor. İlaçlar kullanılacak ölçüye göre bölmelere yerleştirilebiliyor. Her bölme üzerinde şeffaf plastik kapaklar yer alıyor. Bu plastik kapaklar ilaçların kaybolmaması ve dökülmemesi adına oldukça önemli oluyor.

Dikey şekilde üretilen ilaç kutuları ise daha çok çekmece görünümünde tasarlanıyor. Yedi katlı bir kutu olan bu ilaç kutuları yine yatayda olduğu gibi üzerlerine gün isimleri yazılabiliyor. Dikey tasarımlı ilaç kutuları tasarım ve dekorasyon anlamında da oldukça kullanışlı olarak öne çıkıyor. İster yatak odasına ister mutfak tezgâhına kısaca her yere koyulabilir ve kullanılabilir. Bu sayede ilaçlar her daim göz önünde olabilir.

Daha çok hapları muhafaza etmek için ise metal ilaç kutuları tercih ediliyor. Hem tasarım hem de işlev açısından diğer modellerin yanında oldukça farklı bir görüntü oluşturuyor. Bir yere giderken özelikle kutu kutu ilaçları geniş yer kaplayacak şekilde taşımak yerine metal kutulara koyarak fazladan yük almamak mümkün olabiliyor. Metal ilaç kutuları özel olarak fotoğraflı ya da isimli olabiliyor. 

Birbirinden farklı modelde ve kullanım özelliğinde olan ilaç kutuları farklı fiyatlardan alıcılar ile buluşuyor. Ancak hemen herkesin bütçesine uygun ilaç kutuları bulunuyor. Fiyat değişkenliği ise kutuların yapıldığı malzemeye göre değişkenlik gösterebiliyor.

Plastik ve haftalık kullanıma uygun olan ilaç kutuları çok daha hesaplı olabiliyor. Silindir tasarıma sahip ilaç kutuları yine uygun fiyatları ile öne çıkabiliyor. Seyahat için ideal olan metal ilaç kutuları ise fiyat konusunda biraz daha farklı aralıklarla sunuluyor. Hap kabı ve ilaç kutusu modellerini Kozmela üzerinden inceleyebilir ve dilediğiniz hap kabını anında sipariş verebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk siz haberdar olun